Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Toya Mecidiyeköy

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Toya Yapı
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
M2 Aralığı: 50 m2 - 150 m2
Üniteler: 1+0, 1+1 ve 2+1
Adres:
Mecidiyeköy Mahallesi, Ali Sami Yen Sokak Şişli / İstanbul, Şişli, İstanbul
Proje Hakkında

Firmaların yoğunlukta olduğu ve iş dünyasının kalbi niteliğinde olan lokasyonu ile Toya Mecidiyeköy sektöre bambaşka bir boyut kazandırıyor. İnşa edilen alanda dokuz katlı bir blok olarak tasarlanan ve belirli ölçeklerde metrekarelere sahip konutlar yer almaktadır. En bilinen haliyle ifade edersek eski Ali Samiyen stadı yakınlarında yapılan proje bölgenin tam ortasında yer almasından dolayı Mecidiyeköy’ün kalbi olarak nitelendirilmektedir. Metro, metrobüs, otobüs gibi tüm ulaşım araçlarının bölgede olması projeyi daha da özel ve önemli hale getirmektedir. Tam olarak bilinmese de ortalama fiyatlar metrekare bazında dört bin dolara yakın olduğu tahmin edilmektedir. Tek blok olmasına rağmen içeride yer alan yeşil alan, otopark, spor alanları, cafe ve sosyal tesisleri de barındırmakta olması yatırımcılar tarafından gözde proje olarak ifade edilir.

İş Dünyasının Merkezinde Olmak İstemez Misiniz

2018 yılının sonlarına doğru bitirilerek teslim edilecek olan ve talepleri şimdiden başlayan Toya Mecidiyeköy ile kazançlı bir yatırım yapmak için hemen harekete geçmelisiniz. Özellikle çevresinde bulunan kurumsal firmaların genel müdürlüklerinin yer aldığı bu bölge iş dünyası için altın değerinde ifade edilir. Bu sebeple büyük bütçeler harcanarak yapılan bu konutlar şimdi kazandırmanın dışında ileride de değer kazanarak size ödediğiniz rakamların çok ötesinde bir kazanç sağlamaktadır. Konut sayısının toplamda 30 olarak belirlenmesi sebebiyle yoğun bir talep yaşanmaktadır. Kişilerin ihtiyacına göre konutlar, stüdyo tipi daireler ve en fazla 2 artı 1 daireler olmak üzere belirlenmiştir. Fiyatlar bu ölçüye göre değişmekte olup aynı zamanda bankalar tarafından krediye uygunluk sağlanmıştır.

Toya Mecidiyeköy İle Ömürlük Kazanç Elde Edin

Toya Mecidiyeköy ile yatırım yapmanız neden önemlidir sorusuna ilişkin olarak avantajları sıralanırsa;

  • Geçmiş yıllardan bu yana okul, hastane, iş merkezleri gibi önemli yerleşkelerin merkezinde bulunduran bölge günümüzde de çok önemli bir yere sahiptir.
  • Aklınıza gelebilecek bütün ulaşım araçlarının ana durakları ve ayrıca aktarma noktaları yine bu lokasyonda  yer almaktadır.
  • çoğu kurumsal firmanın ana merkezleri bu bölgede yer almaktadır.
  • Site içerisinde de güvenlik, otopark ve sosyal tesislerin mevcut olması
  • Her geçen gün konum değerinin artışa geçmesi gibi bir çok özelliğe ve niteliğe sahiptir

Yukarı da belirtildiği gibi satın aldığınız anda kazandıran bu gayrimenkule sahip olmanız en çok sizin yararınıza olacaktır. Bu durumun farkında olan çok sayıda yatırımcı satış ofislerine başvurarak ön talep formu oluşturmaktadır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 86 92

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.