Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Toya Next Bağcılar

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Toya Gayrimenkul
Proje Teslim Tarihi: Mart 2019
Fiyatlar ₺: 7 bin TL-8 bin 200 TL
Proje Alanı: 19000 m2
M2 Aralığı: 39 - 248 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Basın Ekspres Yolu Evren Mah. Bahar Cad. No:3, , Bağcılar, İstanbul
Proje Hakkında

Toya Next Projesi akıllı yaşam çözümleri ile birlikte teknolojiyi bir araya getirerek akıllı konut sisteminde yeni bir çağ açtıklarını gözler önüne seriyor. Yeni proje Kara Şimşek dizisinin kahramanı geleceğin, teknolojinin ve aklım simgesi olan KITT ile birlikte tanıtıma çıkarıldı. 19000 metrekare alanda yükselecek olan proje 3 ayrı bloktan oluşacak. Toya Gayrimenkul güvencesi ile birlikte yükselecek olan bu binalarda daire ve dükkanlar bulunacak. Art & Smart sistemi ile birlikte akıllı ev anlayışını değiştiren bu proje içerisinde odaları birbirinden ayıp birleştirmeye hizmet edecek hareketli duvarlar, duvar içerisine gömülü yataklar, ihtiyaç duyulduğu an görünür olabilecek mutfak, dolabın içine gizlenebilen çalışma masası gibi özellikleri içerisinde barındırarak evin her metrekaresinden olağanın üstünde verim alınabilmesi amaçlanıyor.

Akıllı Çözümler İle Birlikte Lüks Yaşamlara Kavuşun

Toya Gayrimenkul ’un aynı lokasyon üzerine daha önce inşa ettiği Toya Moda projesi %55 oranında prim yapmıştı. Toya Next Projesi ise bekletilere göre %40’ ın üzerinde prim yapması bekleniyor. Lansman dönemi içerisinde metrekare birim fiyatı 4 bin 250 TL iken teslim de 6 bin TL’ yi bulacağı tahmin ediliyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ile birlikte tüm ihtiyaçlara çözüm oluşturuyor. 39 metrekare ve 248 metrekare arasında değişen yapıların en düşük metrekare birim fiyatı 7 bin TL iken en yüksek metrekare birim fiyatı 8 bin 200 TL. Proje içerisinde 488 konutun yanı sıra 7 bin 500 metrelik ticari alan da bulunuyor. Ödeme seçenekleri arasında peşin ödemelerde %20 indirim sağlanıyor. Toya Finans Sistemi ile birlikte satış bedelinin %20’ si peşin yılda bir kez olmak kaydı ile %15’ lik üç ara ödeme ve kalan %35 i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile birlikte ödeme imkanı sunuluyor. Kişiye özel ödeme planları da uygulanabiliyor. GYODER’ in başlatmış olduğu proje kapsamında ise 240 ay içerisinde %0,75 - %0,85 faizle kredi kullanılabiliyor. Bu kampanyanın tarihleri ise 1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında devam edecek.

Dilediğiniz Rahatlık Aradığınız Kolaylık

Ulaşım noktaları açısından değerli bir noktada bulunan Toya Next Projesi;

  • TEM otoyoluna 1,7 km,
  • Atatürk Havaalanı’na 7 km,
  • Yavuz Sultan Selim Bağlantı Noktası’na 4 km,
  • Yeni açılacak metro istasyonun yanı başında,
  • D-100 karayoluna 5 km

Uzaklıkları ile birlikte tercih edilir bir ulaşım rahatlığı sağlayacak.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 86 92

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.