Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Trademark Bornova

3.50
Proje Özellikleri
Firma: Adnan Kılıçoğlu İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Ekim 2017
Fiyatlar ₺: 560 bin TL-700 bin TL
Proje Alanı: 4000 m2
M2 Aralığı: 80 - 150 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1
Adres:
Kazımdirik Mah. 259. Sok., , Bornova, İzmir
Proje Hakkında

Hep Daha İyisini İsteyenler İçin Trademark Bornova Projesi

Trademark Bornova projesinin İzmir çevresinde yüzlerce kişinin kaliteli yaşam hakkını karşılayabilecek özellikleri bulunduğu bilinmektedir. Her türlü içeriğin ve detayın düşünülerek oluşturulduğu Trademark Bornova projesi ülkemizdeki ev sahibi olmak isteyen herkese 4000 metrekar alanda 94 daire ile hizmet vermektedir. Başarılı bir inşaat firması olarak bilinen Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından projelendirilen ve yapılmaya başlanan Trademark Bornova , 2017 yılının Ekim ayında anahtar teslim imkanına sahip bir projedir.

Her Zaman Daha İlerisi İçin Trademark Bornova Projesi

İzmir ‘in Bornova ilçesinde yüzlerce kişinin sosyal yaşam alanı olarak kurulmuş olan Trademark Bornova , ilçe genelindeki en kaliteli projelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. 80 metrekare ile 152 metrekare aralığında tasarlanmış olan daireler , genellikle ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşan ve site şeklinde oluşturulmuş olan 94 adet konut , 2017 ‘nin sonunda kullanılabilir hale gelecektir.

Özellikleri açısından tüm ihtiyaçların karşılanabileceğinin belirtildiği ve bunun uygulanabilmesi amacıyla birçok ticari merkeze ev sahipliği yapan projede , evlerin yanısıra şu özellikler bulunmaktadır.

  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Kameralı güvenlik
  • Çocuk yüzme havuzu
  • Fitness merkezi
  • Güneşlenme terası
  • Güvenlik
  • Asansör
  • Merkezi ısınma

Ve daha birçok özelliği Trademark Bornova projesi için inceleyebilirsiniz. Onlarca farklı denetimden geçirilmiş olan proje , her denetimden başarılı bir şekile ayrılmayı başarmıştır. Böylelikle yüzlerce ailenin kaliteli konut aramasına son verilerek 2+1 daireler için 560 bin ile 600 bin Türk Lirası , 3+1 daireler için ise 600 bin ila 700 bin Türk Lirası fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli Bir Hayat Sürmek İsteyenler İçin Trademark Bornova

İzmir Bornova , rademark Bornova projesinin yapılabilmesi ve ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturulabilmesi için en uygun yerlerden bir tanesi olarak gösterilmiştir. Bundan dolayı şehrin en güzel noktalarından birinde yapımı başlatılan proje , aylık 1000 Türk Lirası kira getirisi olacağı düşünülen dairelerden oluşmaktadır.

Stüdyo daire olarak belirtilmeyen ve ailelerin yaşaması için son derece uygun özelliklere sahip olan konutlar 2+1 ve 3+1 imkanları , eğlence alanları ile son derece uygun bir yatırım fırsatı sunulmaktadır. Trademark Bornova projesinde kullanılan malzemelerin en son kalite olması ve projede geçerli olan tüm özelliklerin son teknoloji içeriklerden yapılması , Trademark ‘ın kalitesinin gittikçe artacağının bir göstergesidir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 42 41

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.