Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Tria Kartal

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Ekşioğlu Tria İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2018
Fiyatlar ₺: 500 bin TL-2 milyon TL
Proje Alanı: 7300 m2
M2 Aralığı: 79 - 290 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+2 , 4+2
Adres:
Atalar Mah. Çanakkale Cad. No:39, , Kartal, İstanbul
Proje Hakkında

Kartal’ın En Prestijli Projesi Tria Kartal

Ekşioğlu Tria İnşaat güvencesi ile yapılan bu proje Kartal’ın en kaliteli projelerinden biridir. 7300 metrekare arsa alanına sahip olan bu proje içerisinde sizleri memnun edebilecek pek çok özellik bulunuyor. Deniz manzarasını da sizlere sunan yapının 11. Katından denizi net bir şekilde görmek mümkün oluyor. Tria Kartal Projesitoplamda 5 bin 500 metrekare yeşil alana sahip. Aynı zamanda 3 adet bloktan oluşuyor. Hem sahil yoluna hem Anadolu Adalet Sarayı’na hem Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hem de E5’ sadece 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ocak 2017 yılında başlanan proje Aralık 2018 yılında teslim tarihlidir.

Tria Kartal İle Elit Bir Yaşam Sizleri Bekliyor

Bazıları 13 bazıları 16 katlı olan bu 3 blok içerisinde birbirinden farklı daire çeşitleri bulunuyor. Toplamda 174 daire karşınıza çıkıyor. İlk olarak daire büyüklükleri bu şekilde sıralanıyor.

  • 2+1 daireler 79-125 metrekare
  • 3+1 daireler 120-180 metrekare
  • 4+1 daireler 206-258 metrekare
  • 4+2 dubleks daireler 238-260 metrekare,
  • 4,5+2 dubleksler 238 metrekare,
  • 5+2 dubleks daireler 270-290 metrekare olarak karşınıza çıkıyor.

Bir kere Tria Kartal Projesi toplamda 300 metrekare büyüklüğünde bir yere inşa ediliyor. Buradan daire satın almak istediğiniz zaman peşin fiyat üzerinden %22 oranında bir indirim söz konusu oluyor. %1 KDV avantajından da yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda 48 ay 0 faiz ile de hizmet alabiliyorsunuz.

Özellikleri ile Tria Kartal Mükemmeli Yaşatıyor

Bu proje içerisinde açık yüzme havuzu bulunuyor. Aynı zamanda hem Adalar manzarasını hem de deniz manzarasını net bir şekilde görebiliyorsunuz. Çocuklarınız varsa onlar için özel oyun alanları da bulunuyor. Sizler fitness yaparken çocuklarınız rahatça oyalanacak. Çünkü proje içerisinde kreş hizmeti de veriliyor. Sauna ve sinema ile de keyfinize göre hareket edebiliyorsunuz.

İç özelliklerine baktığınız zaman da sizleri memnun edebilecek pek çok ayrıntı görebiliyorsunuz. Bir kere ankastre setleri ile satışa sunulacak. Ebeveyn banyosu da bu dairelerin içerisinde yer alacak. Yerden ısıtma sistemi sayesinde eviniz her zaman sıcacık olacak.

Projenin tabi ki de en önemli detaylarından biri deprem yönetmeliğine uyuyor olması. Aynı zamanda yalıtım yönetmeliğine de tam anlamı ile uyuyor. Buranın hem zemin etütleri hem de yapı denetimleri yapılıyor. Sizler de Tria Kartal projesinden hemen bir daire alın ve ne kadar kaliteli bir şekilde yaşayabileceğinizi bir kere daha görmüş olun.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0216 425 25 25

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.