Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Tual BahçeKent

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Dağ Mühendislik
Proje Teslim Tarihi: Temmuz 2018
Fiyatlar ₺: 241 bin TL-584 bin TL
Proje Alanı: 190000 m2
M2 Aralığı: 53 - 189 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Başakşehir 2. Kısım Mah., , Başakşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Tual BahçeKent

Çok havalı bir projeyle tanışmak ister misiniz? Bölgedeki en iddialı evlerden birisi de sizin olsa nasıl olur? Bunu istersiniz ve bunun olması şimdi çok kolay. Tual Bahçekent sizin için tazecik bir tual. Renkleri siz koyacaksınız içine. Taşındıkça projeye, maddenizden sonra ruhunuz da alışacak bu kalitenin hissettirdiklerine. İnşaatta kullanılmış olan malzemelerin tamamı 1. sınıf. Siz bunu yaşarken daha da iyi anlayacaksınız. Her yeni ev iyi görünür ama bizim projemizde sadece görüntü değil işlevsellik de çok önemsendi. Bu yüzden de çok harika bir proje ortaya çıktı.

Eviniz Gerçekten Çok Güzelmiş

Bunu sürekli duyacaksınız. Tabi Tual Bahçekent dairelerinden birinde oturuyorsanız. Proje çok fonksiyonel olarak çalışıldı. Her odanın kendine ait giysi doladı bulunuyor. Bu hem eşyadan tasarruf sağlıyor, hem evlerde oluşmakta olan dağınıklığı önlüyor hem de çok daha şık bir görüntü sağlıyor. Bundan dolayı da projemiz diğerlerinden çok farklı olarak yorumlanıyor Bu doğru yorumlar içerisinde bizler sizlerle tanışmak ve projemiz ile ilgili geri kalan tüm detayları konuşmak isteriz. Sonra siz evinizde yine huzurla yaşarsınız. İstediğiniz her şey burada olduğu için de sürekli bir yerlere gitmek ve de gelmek zorunda kalmazsınız.

Seçin Alın!

1 + 1
2 + 1
3 + 1
4 + 1

olarak projede evler bulabilirsiniz. Ayrıca bu tercihler arasında, kış bahçesi bulunan evlerden de tercih edebilirsiniz. Kışın kendi oluşturmuş olduğunuz kış bahçenizde, çiçeklerle ya da sizin istediğiniz bir konsept ile kar yağışını izlerken bahçede oturuyor hissinde olabilirsiniz. Siz isteyebilirsiniz ve de yapabilirsiniz. Tam 2 Bin konutluk bir projede, siz kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz.

Tual BahçeKent
Tual BahçeKent

Sosyal İmkânlar Yönünden Çok Zengin Bir Proje

Burada yaşamak, İstanbul'un dışına çıkmak gibi. Sadece evinizin lüksünden çıkıp, istediğiniz bir sosyal aktiviteye katılabiliyorsunuz. Yüzmek isterseniz ya da saunaya girmek isterseniz, bunu her zaman yapabiliyorsunuz. Fakat burada bir detay daha var. Bazı projelerde de bu imkânların sunulmakta olduğu biliniyor. Burada bizim farkımız kalite ve de kapasite. Bu kadar yoğun bir proje için yetersiz sayıda yapılacak sosyal tesislerin bir esprisi olamamaktadır. Bundan dolayı da fazla kullanılamamaktadır. Tual Bahçekent projesinde, gerçek bir hesaplama ile gerekli sayıda sosyal imkânlar bulunmaktadır. Bu sayede projenin konut sahiplerine sunmakta oldukları imkânlar da gerçek olmaktadır. Gerek imkânlar için bizimle irtibata geçin. Sizi tanımak istiyoruz. Bizim için size yaptığımız evlerle tanışma anınız çok önemli.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 9 213
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.