Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Vadistanbul

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Artaş - İnvest İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Satış Devam Ediyor
Proje Alanı: 424.000 m2
M2 Aralığı: 25.500 - 103.000 m2
Üniteler: Ofis, Cadde, Mağaza, Otel
Adres:
Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi, 1/a, Şişli/İstanbul, Türkiye, , Sarıyer, İstanbul
Proje Hakkında

2. Etap satışları devam eden Vadistanbul projesi Artaş Grubu ve İnvest İnşaat iş ortaklığı ile Sarıyer Ayazağa lokasyonunda hayata geçirildi.

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve Invest Grup tarafından, Evyap ’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan proje, Belgrad ormanlarıyla çevrili bir alan içinde yer almaktadır.

VADİSTANBUL 3 ETAPTAN OLUŞUYOR

Proje toplam 424 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandı. Proje 3 farklı etaptan oluşmaktadır.

Projede 1.915 konut, 103 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğunda Cadde mağazaları bulunuyor. Cadde üzerinde yer alan 22 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25.500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunmaktadır.

Proje, Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile A.B.D.'nin dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlandı.

Vadistanbul Lansman Avantajı

Projede 12 ay 0 faiz ile yüzde 20 peşin ödeme indirimi yapılıyor.  Ayrıca 36 ay 0,50 vade oranı ile  yüzde 80 oranında kredi kullanılabiliyor. Yada 120 ay 0,86 vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Vadistanbul Lokasyon Avantajı

  • Havaray Metro Hattı
  • Alışveriş Caddesi
  • Alışveriş Merkezi
  • Çevre yollarının kesişim noktası
  • TEM Otobanı bağlantı noktası

Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel havaray hattı da projenin içinden geçecektir. Vadi İstanbul ortaklığı tarafından inşa edilen havaray hattı; projeyi şehrin ana merkezlerine bağlayacaktır.

Vadistanbul yüksek prim imkanı

Doğayla iç içe bir noktada yer alan proje, Boğaz’ın temiz sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kat eden Sadabad Deresi’yle de emsalsiz bir görünüm kazanmaktadır.

Proje içinden geçen doğal derenin etrafında oluşturulan yaşam alanları benzersiz bir keyif sunarken bölgeye de renk ve canlılık katacaktır.

İstanbul’un en değerli ve yüksek prim yapan lokasyonu olan proje, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunabilen bir yaşam merkezi olma özelliğini taşımaktadır.

Vadistanbul Yatırım Avantajı

3 Etap halinde yükselen Proje; Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar, Vadistanbul Park etaplarından oluşuyor.

Proje’nin birinci etabı Vadistanbul Teras toplam 1.111 konuttan oluşmaktadır. Temmuz 2014’te teslimleri yapılan Teras’ta; ''spor salonu, anaokulu, çocuk oyun alanları, kuaför, market gibi sosyal yaşamı canlı kılan tüm ayrıcalıklar'' eşzamanlı olarak hizmete açılmıştır.

Vadistanbul 2. Etap Bulvar

Projenin ikinci etabı olan Vadistanbul Bulvar; bünyesinde yer alan alışveriş merkezi, açık alan alışveriş caddesi, cafe ve restoranları, ofisleri ve 5 yıldızlı uluslararası oteli bulunuyor. Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşımaktadır. Tüm donatıları birbirine çapraz kıymet yaratacak şekilde dizayn edildi.

Bulvar, ayrıca yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olarak öne çıkmaktadır. Şubat 2014’te lansmanı yapılan Bulvar, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı olmuştur.

Gün içindeki 35 bin kişilik popülasyonuyla yeni bir şehir merkezi olarak konumlanandı. İş dünyası ile alışveriş, eğlence, kültür-sanat ve turizmi bir araya getirerek İstanbul’un en hareketli ticari alanlarından biri olacaktır.

Bulvar; kusursuz şekilde çözümlenmiş alt yapıya sahip toplam 300 bin metrekare ofis alanı sunuyor. 6.000 araçlık otoparkıyla da Atatürk Havalimanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük otoparkına sahip olacaktır.

Bulvar mağazaları Belgrad Orman manzaralı

Bulvar mağazalarının %23’ünün yeme-içme bölümlerinden oluşması planlanmaktadır. Bu dağılım ile Vadistanbul; ayrıca şehrin merkezinde, Sadabad Deresi kenarında, Belgrad orman manzarası ile yeni yeme-içme destinasyonu olmayı hedeflemektedir.

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi AVM ve ofis projesi olarak ödüllendirildi. Vadistanbul Bulvar’ın ofis blokları 2016’nın Ağustos ayında shell & core olarak teslim edilmeye başlanmıştır.

Vadistanbul Park 3. Etabı

Vadistanbul’un üçüncü ve son etabı olan Vadi Park etabı toplam 804 adet konut yer alıyor. 120.000 m2 ofis ve 22.000 m2 mağaza proje dahilindedir. 3+1 ve 4+1 ağırlıklı daireleri ile Vadi Park etabı; aileler için büyük mutluluklar inşa ediyor.

Kreşi, metro bağlantılı havarayı, AVM’si, mağazaları, alışveriş caddesi, parkları ve kafeleriyle her ihtiyaca cevap verebiliyor.

Kategori:      
İletişim Bilgileri
Telefon: 444 53 35

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARTAŞ GRUBU KİMDİR

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu; inşaat sektöründeki 40 yıllık bilgi ve birikimini, Türkiye’nin güçlenen siyasi ve ekonomik gücüyle birleştirip, ülkeyi çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor.

Grup; gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine başlıca faaliyet alanları olarak belirlemiştir. “Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 15 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran ARTAŞ Grubu, tüm projelerinde hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile sakinlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

ARTAŞ Grubu, çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirmiş ve İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlarda doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Grup, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırmayı hedeflemiştir. Bugüne dek 15 bin konut teslim eden ARTAŞ, 2016 yılında da teslimlere devam ederek ve yeni projelere başlayarak gayrimenkul sektöründeki konumunu güçlendirmeyi sürdürecektir.

İnşa etme tecrübesini perakende ve turizm sektöründe de kullanan ARTAŞ Grubu; bu alanlarda da ihtiyaçlara başarı ile cevap vermiştir. Perakende sektöründe 300.000 m² kiralanabilir alana sahiptir ve önümüzdeki beş yıl içinde bu rakamı 500.000 m²’ye çıkarmayı hedeflemektedir. ARTAŞ inşa ettiği ve yönetimini sürdürdüğü alışveriş merkezleri ve diğer ticari üniteleri ile perakende sektöründe yatırımlarına devam etmektedir.

Turizm sektöründe de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan grup, çeşitli şehirlerde, uluslararası zincirlere ait otel işletmeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. ARTAŞ Grubu inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir. Artaş Grubu; ülke ekonomisine kattığı 7.000 kişilik istihdam ile nitelikli, kaliteli, huzurla yaşanabilecek mekanları hayata geçirmeye devam etmektedir.

INVEST inşaat Kimdir

1974 yılında aile şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlayan Invest İnşaat, inşaat, tekstil ve enerji sektöründe çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Tekstil sektöründeki faaliyetlerine örme kumaş ve pamuk ipliği üretimi ile pazarlamasını yaparak başlayan Invest İnşaat, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak faaliyetlerine devam etmektedir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat, bugüne dek onlarca konut projesinin hayata geçirilmesinin yanında birçok altyapı/üstyapı projelerinde de çözüm ortağı olarak takdirle anılmıştır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest İnşaat, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul’un ortakları arasında da yer almaktadır. Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine maksimum katma değeri sağlamaktır.

MURAT KADER

Murat Kader, 1991 yılında Mimarlık İstanbul Teknik Üniversitesi, Fakültesi’nden mezun oldu ve kendi uygulama kurmadan önce 1994 yılında Pennsylvania Üniversitesi’nden yüksek lisansını aldı on iki tasarım grubu Sema Eser Özsaruhan ile Murat Kader Türkiye, Marshalek & Laughclater içinde Behruz Çinici ile çalıştı Viyana-Avusturya mimarisi ve Boston-ABD’deki Stanford Wilk Mimarisi. 1995 yılından beri yol on iki tasarım grubu Sema Eser Özsaruhan ile ve en önemli bir rol oynamıştır on iki tasarım grubu projelerinde. Kader’in ilgisi, yapı teknolojileri ve tasarım yönetimi yatıyor. Uygulaması, mimarinin birbiriyle ilişkili alanlarla (mühendislik, kentleşme ve tasarım) güçlü bir şekilde etkileşim kurabileceği dinamik ve devrimci ortamlar üzerinde sürekli araştırmaya dayanır.

SEMA ESER ÖZSARUHAN

Sema Eser Özsaruhan, İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu ve 1993 yılında yüksek lisansını tamamladı. Mezuniyet öncesi, Stockholm-İsveç’te DG Mimarlık ve Lennart Bergstörm Arkitekt kontor AB’ye katkıda bulundu ve ardından İnşaatta araştırma asistanı oldu. 1995 Bayan Özsaruhan kadar İTÜ Bilim Programı açar on iki tasarım grubu 1995 yılından beri Murat Kader ve onun titiz dokunuşlarla birçok komisyon imza attı. Özsaruhan, konsept tasarımını ve iç mekanını kapsayan geniş bir tecrübeye sahiptir ve rekabette inşaata geniş bir yelpazede projeleri yönlendirir. Uygulaması düzgün, düzenli ve narin mimari formları içeren işlevsel ve uygun uzay eklemlerine dayanır.

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.