Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Varyant Tower

4.33
Proje Özellikleri
Firma: Kumko Yapı
Proje Teslim Tarihi: -
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 59 m2 - 180 m2
Üniteler: 1+, 2+, 3+
Adres:
Bornova, İzmir
Proje Hakkında

İzmir’in Gösterişli Kulesi Varyant Tower Projesi

Varyant Tower projesinin tamamlandığında 100 metre yüksekliğe sahip bir kule oluşturulacağı açıklanmıştır. Böylelikle İzmir’in en büyük ve en gösterişli binalarından bir tanesi olarak gösterilebilecek olan Varyant Tower , şehrin stresinden sıkılan herkes için son derece kaliteli bir hayat sunabilmektedir. Varyant Tower projesinin teslim tarihi olarak düşünülen tarih 2017 Aralık ayıdır. Yaklaşık olarak 166 aileye ev sahipliği yapacağı düşünülen Varyant Tower , kaliteli ve sağlam yapısıyla herhangi bir sorun yaşanmayacağı açıklanan özel yapılar arasında yer almaktadır.

İzmir’in son derece önemli ve kaliteli yapıları , Varyant Tower gibi yenilikçi ve son teknoloji tasarımlarla oluşturulan projelerden meydana gelmektedir. Varyant Tover projesinde bulunacağı açıklanan 166 dairenin tamamında eşdeğer özellikler ve kalite boy gösterecektir.

Gösterişli ve Yatırıma açık Varyant Tower Projesi

Şehrin yakın bir süre sonra tamamlanacak ve en kaliteli projelerinden bir tanesi olmaya aday gösterilen Varyant Tower projesi , her türlü ihtiyacı karşılayabilmesi ve ödemelerdeki kolaylığı açısından birçok kişinin tercih ettiği projelerdendir. Varyant Tower projesinin ödeme imkanlarıyle ilgili yapılan açıklamalarda %50 peşinat ve 18 ay eşit taksit imkanı sunulabileceği açıklanmıştır. Bir diğer ödeme yöntemi olarak ise %25 peşinat ödemesi yaptıktan sonra konut kredisi kullanarak ödeme imkanı sunulabilmektedir.

Projenin her bütçeye uygun olduğu düşünülen ödeme düzenlemeleri sayesinde aileler kaliteli ve stresten uzak bir yaşam sürdürebilmektedirler. Varyant Tower projesinin Aralık 2017 tarihinde anahtar teslim yapmaya başlayacak olması , projeye olan ilginin artmasını ve daha fazla detayın açıklanmasını mümkün kılmıştır.  Projede konutların genel durumu ve özellikleri dışında açıklanan bilgiler şunlardır;

  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Otopark
  • Sauna
  • Fitness salonu
  • Yüzme havuzu
  • Soyunma odası

Tüm bu özelliklere sahip olmak ve şehrin en önemli binalarında 10 dakikalık mesafede bulunabilmek için ödemeniz gereken tutarın en az 268 bin Türk Lirası olduğu bilinmektetir.

Başarılı Hayatın Anahtarı Varyant Tower Projesi

Her insan başarılı ve huzurlu bir hayat geçirmek ister. Bu hayatın sunulabilmesi açısından önemli bir adım atmak isteyen herkesin Varyant Tower projesindeki yerini ayırtması ve 2017 yılının Aralık ayını beklemesi istenmektedir. Böylelikle şehrin en görkemli ve yatırıma açık kulelerinden birindeki yerinizi almış olabileceksiniz. Aylık olarak kira geliri elde etmek isteyen kişilerin en az 1000 Türk Lirası gelir elde edebileceği tahmin edilmektedir.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0232 325 32 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.