Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Vefia Akyazı Projesi

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Garanti İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Şubat 2020
Fiyatlar ₺: 119 bin TL-875 bin TL
Proje Alanı: -
M2 Aralığı: 95 - 385 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Akyazı Mah. Ortahisar Trabzon
Proje Hakkında

Deniz ve Doğayla Vefia Akyazı Projesi Sayesinde Bütünleşin

Doğal güzelliklere en yakından tanık olabileceğiniz Trabzon, son zamanlarda yatırım anlamında altın çağlarını yaşıyor. Doğal güzellikleri bozmadan, şehirin kendi mimari dokusuna yakışacak yeni konut projeleri şehirin daha da hareketlenmesini sağlarken, burada yaşayan insanlara da oldukça lüks yaşam alanları sağlıyor. Bunlardan biri olan Vefia Akyazı projesi Garanti İnşaat’ın yapımcısı olduğu bir proje.

150 adet konut sayısına sahip olacak olan, denizin ve doğanın buluştuğu yer olarak kendisini ifade eden Vefia Akyazı, farklı boyutlarda daire seçenekleriyle kalabalık ailelerin de yanlız yaşayanların da tercihi olacak. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı genişlikte konutları bulunan daireler 95 metrekareden başlıyor ve 385 metrekare gibi oldukça geniş alanlara kadar büyüyor. Teslim tarihini merak edenler için firmanın ön gördüğü tarihin Şubat 2020 olduğunu söyleyebiliriz.

Vefa Akyazı Yeni Stadyumla Komşu Komşuya

Trabzonspor için yapılan Şenol Güneş Stadyumu’unun hemen yakınında bulunan Vefa Akyazı, Trabzonun en fazla değerlenen alanlarını kullanıyor. Şehirin parlayan bölgesi olarak geçen Akyazı, hem deniziyle hem de doğasıyla insanı büyülüyor. Ayrıca doğanın dokusunu kullanmayı unutmayan Vefia Akyazı projesitüm dairelerin deniz ve doğa manzarasına sahip olmasını da sağlayacak.

Projenin hayata geçmesi bu senenin Şubat ayına dayanıyor. İster yaşamak ve muhteşem manzaranın tadını çıkarmak için, isterseniz de geleceğe dönük bir yatırım olarak düşünmek için projenin konutlarından satın alabilirsiniz. Yatırım amaçlı düşünüyorsanız size getirisinin en az yüzde 50 civarında olabileceğini söyleyebiliriz. Bu kazancın oranının büyük olması, kentte daha önce buna benzer büyüklükte bir proje yapılmamasından ileri geliyor. Vefa Akyazı’dan alacağınız en düşük fiyatlı konutun 119 bin lira olması beklenirken en yüksek rakamın da 875 binlere çıkacağı düşünülüyor.

Vefa Akyazı’da Daire Sahibi Olmak İçin Peşinat Ödemeyi Unutmayın

Projede yer ayırtmak istiyorsanız bunun için peşinat ödemeniz gerekiyor. İnşaat firmasının belirlediği rakam yüzde 50 şeklinde. Kalan konut bedel için proje sahibiyle masaya oturarak kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabiliyorsunuz. Vefa Akyazı projesinde  ayrıca 10 blokta 150 daire bulunuyor.

Dairelerdeki fiyatlar ise şu şekilde:

  • 1+1 konutlar: 119 bin liradan başlıyor, 119 bin liraya kadar çıkıyor
  • 2+1 konutlar: 200 bin liradan başlıyor, 200 bin liraya kadar çıkıyor
  • 3+1 konutlar: 200 bin liradan başlıyor, 600 bin liraya kadar çıkıyor
  • 4+1 konutlar: 725 bin liradan başlıyor, 875 bin liraya kadar çıkıyor
Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0462 400 1 500

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.