Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Vizyon Park Tuzla Residence

4.00
Proje Özellikleri
Firma: Ekşioğlu HGE Yapı
Proje Teslim Tarihi: Mart 2017
Fiyatlar ₺: 315 bin TL-1 milyon TL
Proje Alanı: 11000 m2
M2 Aralığı: 75 - 230 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+2
Adres:
Yayla Mah. Vatan Cad. No:68, , Tuzla, İstanbul
Proje Hakkında

Vizyon Park Tuzla Residence Projesi yıllardır sektörün içerisinde pek çok insanı ev sahibi yapan Ekşioğlu HGE Yapı güvencesi ile birlikte inşa ediliyor. 2017 Mart teslimli projede pek konutun satışı gerçekleşmiş durumda. Modern mimarisi ve sanat anlayışı olarak modern şekilde dizayn edilmiş yapısıyla birlikte lüks ve çağdaş yaşamı sizler için bir araya getirdiği tüm detaylarla sağlıyor. 11000 metrekare alan üzerine inşa edilen projenin yatırımcısına yüksek prim getireceği düşünülüyor. İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 şeklinde tasarlanmış 144 konut bulunmakta. 75 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen evlerin boyutlarıyla pek çok farklı ihtiyacı karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. En düşük konut fiyatı 315 bin TL iken en yüksek konut fiyatı 1 milyon TL şeklinde belirlendi. Yatırımcısına yüksek prim ve kazanç sağlanacağı konusunun üstünde durulan bu proje tamamlandığı zaman 1+1 kiralarının 1200 ile 1400 TL arasında değişeceği, 2+1 dairelerin ise 1500 TL ile 1800 TL arasında kiracı bulacağı düşünülüyor.

Hayal Ettiğiniz Hayatı Yaşamak İçin Beklemeyin

Vizyon Park Tuzla Residence Projesi için ödeme seçenekleri arasında peşin ödemelerinizde %5 indirim uygulanıyor. Ayrıca konut ödemeleri banka kredisine uygun durumda. Ayrıca firma içerisinde teslime kadar vade uygulaması mevcut bulunuyor. Daire fiyatlarının ise:

  • 1+1 315 bin TL,
  • 2+1 420 bin TL,
  • 3+1 609 bin TL,
  • 4+2 966 bin TL,

Üzerinden başlayan fiyatlarla satışı sunulması kararlaştırılmış. 2+1 dairelerin bile 100 – 117 metrekare alan ile tasarlanması evlerin genişliği ve rahatlığı açısından iyi bir örnek teşkil etmektedir. Siz de ailenizle birlikte geniş, refah, huzurlu bir evde yaşamak istiyorsanız bu proje kapsamında ev sahibi olabilirsiniz.

Aradığınız Lüks Ve Prestij İçin Hizmetler

Sizin için bir evden ziyade çağdaş ve lüks bir yaşam alanı sunmayı planlayan proje içerisinde sizin ihtiyaç duyacağınız tüm alanlar düşünülmüş ve tasarlanmış. İşlerinizden arda kalan zamanda ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz aktivite alanları dışında günlük spor rutininizi tamamlayabileceğiniz pek çok alan da mevcut bulunmaktadır. Fitness merkezi ile kendi yaşam alanınız içerisinde kolaylık günlük spor ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Güneşlenme terasları ile birlikte yazın tüm bronzluğunu ve huzurunu teninizde hissedebilirsiniz. Sauna ve Türk hamamı ile birlikte iş ya da spor sonrası yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Vizyon Park Tuzla Residence Projesi ile sizin yaşamdan beklediğiniz tüm rahatlık tek bir alan içerisinde sizin için mevcut hale getirilmiş durumda bulunmaktadır.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0216 446 71 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.