Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Vogue Business Center

5.00
Proje Özellikleri
Firma: AYSE Yapı
Proje Teslim Tarihi: Şubat 2017
Fiyatlar ₺: 446 bin TL-3 milyon 500 bin TL
Proje Alanı: 2000 m2
M2 Aralığı: 69 - 386 m2
Üniteler: -
Adres:
Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. Rüya Sok., , Ataşehir, İstanbul
Proje Hakkında

Vogue Business Center Projesi Ataşehir’in en göz alıcı yapısı olmakla birlikte ofis ihtiyacını tamamlan yapısı ile ilk 10 gün içerisinde %50’si satıldı. Böyle bir satış ivmesine sahip olmasındaki en önemli etken ofislerin ihtiyaçlara uygun olması ve merkezi bir alanda yer alanda. AYSE Yapı güvencesi ile inşa edilen projede 105 ofis bulunuyor. 2000 metrekare alan üzerine inşa edilen tek blok halindeki yapı içerisinde her katta 5 ofis bulunuyor. Ve ofislerin boyutuna özel küçük ofisler için 2 araçlık tam ofisler için 10 araçlık park yeri ayrılıyor. Böylelikle çalışanların ve ofis sahiplerinin zaman kaybı olmadan iş başı yapabilmeleri sağlanıyor.

Ofis Sorununu Ortadan Kaldıran Bir Proje

Şubat 2017 tarihli teslimi ile yarısı satılmış olan ofislerin satılmaya devam ettiği de bir gerçek. Ataşehir’in konum itibari ile ulaşım ağlarının yakınında bulunan yapısı ofislerin tercih edilmesini sağlıyor. Kiralandığı zaman ise 17 bin ile 20 bin TL arasında gelir getirmesi bekleniyor. Vogue Business Center Projesi ayrıcalıkları arasında:

  • Merkez girişinde misafirleriniz karşılayacak bir resepsiyon görevlisi,
  • Kapalı devre kamera sistemi,
  • Vale ve oto yıkama hizmeti,
  • Öğle tatili için kafe ve restoranlar,
  • 11 kattan itibaren ise adalar manzarası,
  • Merkezi ısıtma,
  • Temiz hava sistemi

Gibi pek çok hizmet ofislerin iş hayatını kolaylaştırmaya yönelik bulunuyor. Özellikle yoğun geç iş toplantılarının stresini atmanızı sağlayacak panoramik deniz ve adalar manzarası ile stresli saatlerinizi geride bırakıp huzur dolu ofislerinize kavuşmuş olacaksınız.

İyi Bir Ofis İyi Çalışma Koşulları

İyi bir ofis ortamının her zaman daha verimli çalışmalara ev sahipliği yaptıkları bilinmektedir. Özellikle ofislerin ihtiyaca uygun biçimde birleştirilip ayrılabilmesi ile birlikte pek çok çalışan ve işveren rahat bir ortama kavuşmuş olacaktır. 10 yılda yatırımların geri dönmesini garantileyen kazançlı koşulları ile yatırımcısına da destek sağlıyor. Fiyatlarının %70-%80 ine kadar banka kredisi kullanılabilmektedir. Tapu masraflarının ise yarısı alıcı tarafından diğer yarısı ise proje yaptıranı tarafından sağlanıyor.

Binanın sağladığı şık konsept ile birlikte tüm ofislerin genel algısını kaliteli markalar düzeyine çıkarılması amaçlanıyor. Böylelikle ofislere gelen misafirleriniz prestijli bir alanda ve görkemli bir manzarada sizlerle iş konuşacaklar. Böyle alanların iş yapan firmalar üzerindeki etkisini bilen Vogue Business Center Projesi kendisini markalaştırırken ofis içerisindeki markaların tamamını da kendisiyle birlikte marka değerini yükseltiyor. Bu şekilde siz de ofislerinizle birlikte markanızı da güçlendirebilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0216 484 0 484

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.