Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

West Side İstanbul

3.50
Proje Özellikleri
Firma: Şahinler Holding - Uzman İnşaat-Mutlu İnşaat - Mes Turkuaz-Mes İnşaat
Proje Teslim Tarihi: Aralık 2017
Fiyatlar ₺: 237 bin TL-900 bin TL
Proje Alanı: 73800 m2
M2 Aralığı: 40 - 213 m2
Üniteler: 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Adres:
Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, , Beylikdüzü, İstanbul
Proje Hakkında

Beylikdüzü’nün Yeni Projesi West Side İstanbul

İstanbul’da yeni yaşam alanları oluşturan West Side İstanbul, hızla değer kazanan semtlerden biri olan Beylikdüzü’nde hayat buluyor. Şahinler Holding arsası üzerinde projelendirilen Beylikdüzü’nün yeni projesi West Side İstanbul, Uzman İnşaat, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat, MesTurkuaz  ve Mes İnşaatın ortak çalışmaları ile sunuluyor.

Prestijli bir konum üzerinde hayata geçirilen bu proje, sayısız ayrıcalık ile hayatınızı yeniden şekillendirmeyi hedefliyor. Üstelik uygun ödeme seçenekleri ile Wide Side İstanbul’da yaşamak için çok kolay. Hayatınıza değer katacak West Side İstanbul, konforlu evleri, Beylikdüzü korularından oluşan çevresi, E-5 dükkanlarına yakınlığı ve İstanbul’un her yerine ulaşım sağlayabileceğiniz metro durakları ile size mükemmeli sağlıyor. Evinizin önünden geçen E-5 karayolu ve birkaç dakikalık metro durakları ile istediğiniz her yere kolay erişim sağlayabilirsiniz. İstanbul’da trafiğe takılmamak mucize iken siz West Side İstanbul’un merkezi konumu ile değerli vaktinizi trafiğe değil de kendinize ayırma lüksüne sahip olabilirsiniz.

West Side İstanbul Projesi İle Yatırım Yapın

Bulunduğu konum ve her geçen daha da yükselen değeri ile Beylikdüzü İstanbul’da yatırım yapılabilecek en güçlü semt konumunda yer alıyor. Hem kendi geleceğiniz hem de çocuklarınızın geleceği için Beylikdüzü’nün yeni projesi West Side İstanbul fırsatlarıyla yatırım yapabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız ve mükemmel hizmetlerin içerisinde yer alan konutunuzda hayatınızı sürdürebilir yada ticari amaca dönüştürerek kira geliri elde edebilirsiniz. 10 yıllık veri değerlendirmeleri Beylikdüzü’nün muhteşem bir yatırım alanı olduğunu ispatlıyor.

West Side İstanbul Projesi İle Sahip Olabilecekleriniz

West Side İstanbul projesi ev sahibi olmak isteyen herkesin isteklerine yanıt veriyor. Tüm hayal edilebilecekleri düşünen ve bunu hayata geçiren bu proje ile sizde rüyalarınızda ki gibi bir eve ve hayata kolayca ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü’nün yeni projesi West Side İstanbul 1.155 konut sayısı ile binlerce kişiye mükemmel bir yerde İstanbul’un kalbinde ev sahibi olma imkanı sunuyor. Üstelik bu proje ile ev alarak şehrin tüm kirliliğinden, sıkıcılığında ve tehlikelerinden uzakta aileniz ile yeni, muazzam ve son derece güvenli bir dünyada yaşayabilirsiniz. West Side İstanbul size şehrin içinde yeni bir şehir sunuyor.

Satışı hala devam eden proje 15 bloktan oluşuyor. 73.800 metrekare proje alanı içerinde bulabilecekleriniz ise şu şekilde;

  • Açık – kapalı otopark
  • Açık – kapalı yüzme havuzu ( çocuk yetişkin ayrı)
  • 7/24 güvenlik
  • Spor salonları ve sosyal tesisler

Aralık 2017’de teslim edilmesi beklenen proje ile tüm bu imkanlara ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 871 41 02

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.