Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Zermeram

5.00
Proje Özellikleri
Firma: Seha Yapı
Proje Teslim Tarihi: Ocak 2018
Fiyatlar ₺: 236 bin TL-3 milyon 200 bin TL
Proje Alanı: 320000 m2
M2 Aralığı: 120 - 1052 m2
Üniteler: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 4,5+1
Adres:
Kozağaç Mah. Yeşil Bursa Sok, , Meram, Konya
Proje Hakkında

Eşsiz Konya Manzarasıyla Zermeram Projesi

Zermeram projesi Konya’nın en büyük arazilerinden birinin üzerine konumlandırılmak üzere tasarlanmış bir projedir. Seha yapı aracılığıyla Konya’da bulunan en değerli arazi sizlere konforlu konutlar sunmak üzere değerlendirmeye alınmıştır. Seha yapı Zermeram projesindeki çalışmanın inşaat sektöründeki adı olarak karşımıza çıkıyor. Aslında proje sahibi İttifak Holding olup holdingin inşaat sektöründeki temsilcisi Seha Yapı’dır.Hem son derece lüks hem de doğa ile barışık bir ortamda huzur içinde ve şehir manzarasına karşı bir hayat sürmek istiyorsanız sizler için Zermeram projesi büyük bir fırsat sunuyor.

Zermeram İçin Konya’nın En Büyük Arazisi Düşünülmüş

Proje için satın alınan arazi boyutları 320 bin metrekaredir. Söz konusu alan gölet, alışveriş merkezi, spor tesisleri, kafe ve restaurantları da içine alacak şekilde projelendirilmiştir. Proje tasarlanırken enerji tasarrufuna dikkat edilmiş ve doğa ile iç içe bir ortam düşünülmüştür. Bunun için güneş enerji panelleri tasarlanmış ve doğadan en iyi şekilde faydalanmak hedeflenmiştir. Yapılan tasarruf çalışmaları bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Ayrıca su arıtma tesisleri planlanmıştır. Yağmur suyu için depolama alanları tasarlanmış ve böylece yeşil alanların sulanması için ekstra bir masraftan kaçınılmıştır.

Zermeram

Projenin Detayları ve Konut Seçenekleri

Zermeram projesi hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse Seha Yapı tarafından hayata geçirilecek olan proje daire ve villa şeklinde tasarlanmıştır. Bu anlamda lüks bir yerleşim yerinden söz edebiliriz. Toplam konut sayısı 1077 olup konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5,5+1 olarak planlanmıştır. Konutlar için düşünülen alan metrekare cinsinden 120 ile 1050 metrekare arasında değişmektedir. Bu anlamda herkese uygun konut tipleri ile muhteşem bir şehir manzarası sunmaktadır. Konut fiyatları hakkında bilgi verecek olursak 236 bin ile 3 milyon 200 bin arasında değişmektedir. Siz de bu harika ortamda bir sahibi olmak isterseniz teslim tarihi olarak Ocak 2018 veriliyor.

Ödeme Seçenekleri: Zermeram projesi kapsamındaki konutlar hiç peşinatsız 0,69 vade farkı ile 10 yıla kadar ödeme imkânı sunuyor.

İşte Zermeram Konutlarının Özellikleri

Zermeram projesi kapsamındaki site özelliklerine bir göz atalım.

 • Gölet
 • Amfi tiyatro
 • Açık otopark, Kapalı Otopark
 • Futbol sahası
 • Kuaför, market, AVM, Çarşı, Kafe, Restoran,
 • Güvenlik
 • Türk Hamamı
 • Tenis Kortu, Futbol Sahası, Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Bilardo, Masa Tenisi
 • Fitnes Merkezi
 • Kapalı Yüzme Havuzu
 • SPA, Sauna
 • Çocuk Oyun Alanları, Kreş
 • Yürüyüş Parkuru
 • Mescit

Zermeram projesinde genel olarak bina içi özelliklerine baktığımızda ise ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, alarm sistemleri, teras, balkon, hizmetli odası, ısı pay ölçer gibi özellikler de bulunmaktadır. Sizler de bu muhteşem projeden yararlanmak için irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Telefon: 444 73 42
Websitesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.