Favori Projelerim Yazdır Favorilere Ekle PDF Olarak Kaydet

Ziyapaşa Concept

0.00
Proje Özellikleri
Firma: Yamaç GYG
Proje Teslim Tarihi: Nisan 2018
Fiyatlar ₺: -
Proje Alanı: 3300 m2
M2 Aralığı: 55 - 138 m2
Üniteler: 1+1 , 2+1 , 3+1
Adres:
Mücahitler Cad. 64016 Sok. Seyhan, , Adana
Proje Hakkında

Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan bu proje Yamaç GYG firması tarafından projelendiriliyor. 3300 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan bu proje 131 adet daireye sahip olacak. Metroya tam olarak 2 dakika mesafede olan Ziyapaşa Concept hem Atatürk parkına hem hastaneye hem de havaalanına tam olarak 5 dakika mesafede yer alıyor. Hem estetik hem de çağdaş ve elit bir yaşam sürmek istiyorsanız bu projenin tam da sizlere göre olduğunu söylemek gerekiyor. İçerisinde karşınıza çıkan tüm özellikler her zaman bir adım önde yaşamanıza vesile oluyor. Aynı zamanda projesinin 2 bin 200 metrekaresi sadece yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmış durumdadır.

Daire Özellikleri İle Kaliteli Bir Yaşam

Daire özelliklerine baktığınız zaman hem 1+1’ler hem 2+1’ler hem de 3+1’ler karşınıza çıkıyor. Burada 2 adet blok karşınıza çıkıyor. Bu bloklar içerisinde toplamda 131 adet daire söz konusu oluyor. Daire büyüklüklerine baktığınız zaman ise bu sonuçlar karşınıza çıkıyor:

  • 1+1 daireler 55 metrekare,
  • 2+1 daireler 110 metrekare,
  • 3+1 daireler 138 metrekare,
  • 2+1 Dubleks daireler 115 metrekare olarak sunuluyor.

Projeye baktığınız zaman bir tarafı Ziyapaşa Bulvarı’na bakarken bir tarafı da Adana Valiliği’ne doğru bakıyor. Bu daireleri satın almak istediğiniz zaman ise Ziyapaşa Concept evlerinin banka kredisine uygun bir yapıda olduğunu da görebiliyorsunuz.

Elit Bir Yaşam İçin Site İçi Özellikler

Site içerisinde yer alan özellikler sayesinde hem daha kaliteli hem de daha aktif bir hayat sürdürmeniz mümkündür. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için bu alan içerisinde elit bir yaşam sürebiliyorsunuz. Hem çocuk oyun alanları hem de yürüyüş parkurları bulunuyor. Sizler yürüyüş yaparken çocuklarınız oyun alanlarında vakit geçirebiliyor. Kapalı bir otopark bulunuyor. Bu otopark içerisinden direkt olarak dairenize çıkabiliyorsunuz. Güvenlik konusunda da üst düzey önlemler alındığını bilmeniz gerekiyor.

Öncelikle binanın yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Bu sayede yapıların kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olabiliyorsunuz. Bunun yanında hem deprem yönetmeliğine uygun hem de yalıtım yönetmeliğine hizmet ediyor.

Nisan 2018 ile birlikte tamamen teslim edilmiş olacak olan ZiyapaşaConceptiçerisinde sizler de yer almak istiyorsanız o zaman uygun ödeme seçeneklerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Projeyi yakından inceleyebilir, bu şekilde doğru bir karar verebilirsiniz. Hem siz hem de sevdikleriniz için bu eşsiz özellikleri sunan projeye bir şans vermelisiniz.

Kategori:   
İletişim Bilgileri
Telefon: 0322 457 77 77

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konut Projeleri - Ofis Projeleri - Ticari Projeler

ilgilendiğiniz proje hakkında proje kampanyalarını konut fırsatlarını ve daha birçok bilgiyi sizlere ulaştıran portal olarak bizler istanbul projeleri, ankara projeleri, izmir projeleri başta olmak üzere birçok ilimize ait proje haberlerini konut projeleri ticari projeler avm projeleri, yatırım fırsatları, yeni projeler gibi alanlarda detaylı inceleme yaparız. Proje Lansman 2017 projeleri, 2017 konut projeleri, türkiye genelinde tüm projeleri incelemesinin yanı sıra istanbul konut projeleri, istanbul avm projeleri ve istanbul proje yatırımları konularını sizler için detaylı olarak inceler ve kullanıcıya yatırım yapacağı firmayı ve projeleri inceleme fırsatı sunar.