Quant Residence, müşterilerini Paris’e götürüyor

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Quant Residence’ın ‘Ev alma Komşu Al’ sloganıyla düzenlediği kampanyada tüm aileler birlikte Paris gezisine katılacak…
“Ev Alma Komşu Al” kampanyası ile Paris’e Götürüyor!

Kraton İnşaat, Ümraniye Şerifali Bölgesi’nde inşasına başladığı ilk projesi Quant Residence‘tan daire alan tüm müşterilerini 3 kişiyle birlikte, Paris turuna götürecek. Quant Residence‘ın ‘Ev alma Komşu Al’ sloganıyla düzenlediği kampanyada tüm aileler birlikte Paris gezisine katılacak.

Kraton İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Meriç, Quant Residence proje alanında düzenledikleri etkinlikte müşterilerini , komşuları ve Şerifali bölgesinde yaşayanları biraraya getirdiklerini söyledi.

Quant Residence’tan daire alanlar Paris’e gidiyor

Quant Residence kampanyaları içinde kendileri için en özel olanının ‘Ev Alma Komşu Al” kampanyası kapsamında tüm müşteri için düzenleyecekleri Paris gezisi olduğunu ifade eden Meriç, “Bu kampanya kapsamında Quant Residence‘tan daire alan her müşterimizi Paris’e götüreceğiz. Her aileden kendilerinin seçeceği 3 kişi Paris gezimize katılabilecek” dedi.

Bugün İstanbul’un en büyük sorunu kentsel yaşamın getirdiği yabancılaşma ve komşuların birbirinden uzaklaşması olduğunu dile getiren Meriç, “Paris Gezisi ile bu uzaklaşmayı biraz olsun ortadan kaldırmayı ve komşuların birbiriyle kaynaşmasını, komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandırılmasını hedefliyoruz. Paris gezimizin sloganını da ‘Ev alma komşu al’ olarak belirledik” dedi.

Bölge nüfusu artacak

Kraton İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Aydeniz’de, “Ümraniye, inşaatına başlanan Uluslararası Finans Merkezi’nin tamamlanmasıyla burada çalışacak yaklaşık 70 bin kişinin yeni yaşam alanı olacak. Ümraniye’nin mevcut nüfusu 600 bin, çalışanların aileleri de düşünüldüğünde bölge nüfusu yüzde 10-12 seviyesinde artış gösterecek” diye konuştu.

Quant Residence’ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri

Quant Residence, 70 konut, 6 katlı iş merkezi ve bin 100 metrekarelik dükkân alanlarından oluşuyor. A Plus müşterilere yönelik olarak geliştirilen Quant Residence projesindeki dairelerin yaklaşık yüzde 50’sinin satışı tamamlandı. Quant Residence‘ta 1+1, 2+1 kat bahçeli seçeneklerde olmak üzere 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede 350 metrekare penthouse daireler de bulunuyor.

Quant Residence İletişim Bilgileri:

Web adresi: http://www.kraton.com.tr/
Tel:0 212 579 70 79

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir