Rüya Prestij Residence’da çalışmalar ara vermeden devam ediyor

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Beylikdüzünde 8043 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Rüya Prestij projesi 258 konut, 17 ticari üniteden meydana geliyor. Pusula İnşaat imzası taşıyan proje 8 katlı 3 blok halinde inşa ediliyor.

Rüya Prestij Residence ‘da satışlar ve inşaat çalışmaları hızla ilerliyor.Pusula inşaat deneyimli, hızlı ve güvenilir teknik kadrosu ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Proje internet sitesinden çalışmalar sık sık güncellenerek paylaşılmaktadır.

www.ruyaprestij.com/default.asp?Page=RuyaPrestijSantiyeGoruntuleri linkinden daire sahipleri ve daire sahibi olmayı düşünenler kolaylıkla şantiye görüntülerine ulaşabiliyorlar.

Projelerin E-5 ‘e ve Beylikdüzü ‘ne bağlantısını sağlayacak Atatürk Bulvarı yol çalışmalarının ise Eylül sonunda tamamlanacağı ve yolun trafiğe açılacağı belirtildi.Böylece Pusula inşaat projeleri konumu itibariylede bir kez daha değer kazanacak .

Yoğun talep üzerine kampanya fiyatı 49,950 TL olan 1+0 dairelerin satışları devam ederken 1+1 geniş balkonlu dairelerinde satışları başladı.

%75 yeşil alana sahip proje aynı zamanda,özel resepsiyon hizmeti,açık-kapalı otoparkı,çocuk oyun alanları,yürüyüş ve dinlenme alanları,açık havuz,spor salonu,türk hamamı gibi sosyal alanlarıyla rahat,ayrıcalıklı bir yaşam sağlıyor.

Rüya Prestij Residence’da 1+0,1+1, 2+1 gibi farklı seçenek ve tiplerde daireler bulunuyor.

Bazı daire tipleri ve fiyatları şu şekilde ;

1+0 49.950.00 TL

1+1 97.500.00 TL

2+1 150.500.00 TL

Abdullah Gül Parkı’na ve metro durağına 300 metre, metrobüse 5 dakika yürüme mesafesinde olan projenin, E-6 ve Bahçeşehir bağlantı yolları bulunuyor. İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden Marmara Park’a ve Tüyap fuar merkezine 1 km mesafede olan Atatürk Bulvarı üzerindeki proje yatırımcı için kaçırılmayacak fırsat.

Proje ayrıntıları ve projenin ilerleyişini www.ruyaprestij.com adresinden inceleyebilsiniz.

İletişim: 0212 854 11 04

Adres: Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Bulvar evleri çarşısı No:1/3

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir