Safi Espadon Arapları büyüledi

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Arapların hayran kaldığı proje
Araplar, bu projeye yatırım yapmak için birbirleriyle yarışıyor.

Gayrimenkul sektörüne Kartal’daki Safi Espadon Residence ile giren Safi Holding, projeyi bir Emlak fuarında Burj el Arab’a benzeten Arap yatırımcılardan talep aldı. 136 dairelik projenin lüks dairelerinin toplu satışı için Kuvetyli bir grupla görüşmeler devam ediyor.

TAMAMINA TALİP OLDULAR

Denizcilik, katı yakıt ve şeker sektörlerinde faaliyet gösteren Safi Holding, Gayrimenkul sektöründeki ilk projesine Kartal’da yaptığı Safi Espadon Residence ile adım attı. Projeyi yurtdışındaki Emlak fuarlarında tanıttıklarını söyleyen Safi Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Safi, Arapların projeyi Burj el Arab’a benzettiklerini bu nedenle de tamamına talip olduklarını söyledi.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Hakan Safi, 136 konuttan oluşacak projede 40 daireyi yoğun ilgi üzerine ön satışlarla sattıklarını söyleyerek, “Kuvetyli yatırımcılar projeyi çok beğendi. Tamamını almak istediler. Ancak biz 40 daireyi sattığımızı onlara ilettik. Onlar da küçük daireler değil penthouse tarzı büyük konutlarla ilgilendiklerini söylediler. Görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda bir toplu satış gündeme gelebilir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir