Sample Park’ta Babalar Günü indirimi!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

İstanbul’un günden güne değer kazanan lokasyonu Ataşehir’in batısında ve yaşamın merkezinde yükselen Sample Park’ta konut sahibi olmak isteyenleri şimdi “inanması zor, ödemesi kolay fırsatlar” bekiyor

SAMPLE PARK‘TA İNANMASI ZOR, ÖDEMESİ KOLAY FIRSATLAR!

Birbirinden cazip ödeme seçeneklerinin yer aldığı kampanya 30 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olacak! Kaçırmayın!

Peşin alımda %7, Babalar Günü’nde ekstra %3 indirim! Üstelik % 0,62’den başlayan faiz oranlarıyla!

Haziran ayına özel düzenlenen kampanya kapsamında, Sample Park‘ta konut sahibi olmak isteyenlere %7 indirim fırsatı sunuluyor! Ayrıca Babalar Günü’nde %7 indirime ek olarak, %3 indirim fırsatı da sunuluyor! Yani toplam %10 indirim şansı Babalar Günü’nde sizleri bekliyor. Üstelik haziran ayı kampanyası kapsamında banka kredisi kullanmak isteyenlere 0,62’den başlayan faiz oranları sunuluyor.

Avantajlarla dolu yepyeni bir yaşam Aralık 2013’te başlıyor!

Aralık 2013’te teslim edilecek bir Rams Yapı projesi olan ve 7 katlı 4 bloktaki 130 daireden birine sahip olanları, Sample Park‘ta 4 bin 270 metrekarelik bir alan üzerinde yükselen bir dünyada 7’den 70 herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek avantajlarla dolu yepyeni bir yaşam bekliyor. Tırmanma duvarlarından mini golfe, çocuk yüzme havuzlarından basketbol sahasına, açık yüzme havuzundan fitness centera, saunadan cafeye ve bara, spa salonudan masaj odasına, oyun parkından sinemaya ve barbekü alanına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şey.

Türkiye’nin en hızlı değer kazanan lokasyonu Ataşehir’in batısında, Anadolu yakasının merkezine hakim konumda bulunan Sample Park, E-5’e 2, Fatih Sultan Mehmet’e 3, Kadıköy-Kartal metro hattına 2, metrobüse 2, Medipol Hastanesi’ne ve Memorial Hastenesi’ne ise 5 dakikalık mesafede yer alan Sample Park; Yeditepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi’ne ise yakın konumda yükseliyor.

Sample Park İletişim Bilgileri:

Web: http://www.samplepark.com.tr/
Tel: 0216 291 26 00

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir