Sur Yapı Corridor’da yüzde 5 kampanya indirimi!

- Kategori: Emlak Haberleri

Seçkin bir hayat, değerli bir yatırım, Corridor’dan geçiyor.

Lokasyon

İstanbul’un yeni prestij alanı Bahçelievler’deki Corridor, içinden geçen bulvarıyla iki ana caddeyi birbirine bağlıyor. İstanbul’un yeni Maslak’ı olma yolunda gelişen Bahçelievler’de, Basın Ekspres Yoluna 1,2 km mesafede, değerli bir yatırım bölgesinin tam ortasında yer alıyor. İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük havaalanı olan Atatürk Havaalanı’na ve Türkiye’nin önemli medya kuruluşlarına, iş ve sanayi merkezlerine yakınlığı ile ön plana çıkıyor.

Yaşam ve yatırım değeri

Corridor, İstanbul’da yatırım için lüks konutların yapılmaya başlandığı ve hızlı bir değişimin yaşandığı Bahçelievler bölgesinde bulunuyor. TEM, E-5 ve Atatürk Havaalanı’na yakınlığının oluşturduğu ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Corridor aynı zamanda yaşamak için de seçkin bir ortam… Şehrin gelişen bölgesinde prestijli bir hayat sizi bekliyor.

Ulaşım

Corridor, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, Metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin kolay olduğu bir bölgede yer alıyor.
Basın Ekpres yolu 1,2 km
E-5 Karayolu 4 km
Atatürk Havaalanı 5 km
Tem Otoyolu 5 km
Sahil yolu 6 km
Starcity AVM 1 km
212 AVM 3 km

Sur Yapı Corridor

http://www.suryapicorridor.com.tr

Satış Ofisi

Adres: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No: 14 Bahçelievler / İSTANBUL – TÜRKİYE
Telefon: +90 212 651 16 63 (pbx)
Fax: +90 212 651 16 73

ilhan ÇAMKARA/ Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir