Taş evlere ünlü akını!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Alaçatı’da yaptığı taş evlerle adını duyuran Veryeriler İnşaat, bölgeyi İstanbullular için cazibe merkezi haline getirdi. Birçok ünlü buradan ev aldı.
Konut sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren ve Alaçatı‘da gerçekleştirdiği ‘Köy İçi Taş Evler‘ projesiyle dikkat çeken Veryeriler İnşaat, Alaçatı‘yı İstanbullular’ın ikinci adresi yaptı. Projeden ev alan ünlü isimler arasında Milli basketçi Kerem Gönlüm ve Koç Holding CEO’su Turgay Durak ve sanatçı Demet Akbağ gibi isimler bulunuyor. Veryeriler İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alpan Veryeri, 2002’den bugüne kadar 300’ün üzerinde taş ev ürettiklerini söyledi.

HEDEF DÜNYA MARKASI

Alaçatı‘nın 2006’da yükselişe geçtiğini anlatan Veryeri, “2002’de 7 Otel var, şimdi bu sayı 200’ü aştı. İngiltere ve ABD‘den gelip ev alanlar var” dedi. İzmir otoyolunun 3.5 yıl içinde bitirilmesi halinde fiyatların ikiye katlayacağını belirten Veryeri, Alaçatı‘nın 50 yıl sonra bir dünya markası olacağının altını çizdi.konuthaberleri.com

YAPIMI 9 AY SÜRÜYOR

Veryeriler İnşaat‘ın Köy İçi Taş Evler projesinde avlulu veya avlusuz, değişik bahçe büyüklükleri ve 2+1, 3+1, 4+1 gibi ev seçenekleri bulunuyor. Yapımı 9 ay süren evler, haziranda teslim ediliyor. Evlerin fiyatları 270 bin ile 290 bin euro arasında.

Kaynak: Sabah

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir