Tema İstanbul Kampanyalı Satışlarına Devam Ediyor

- Kategori: Gayrimenkul Rehberi
Temmuz 2015’te yaşamın başladığı Tema İstanbul projesinde hemen teslim satışlar 30 Nisan’a kadar avantajlı şartlarla gerçekleşiyor.

Tema İstanbul’da 0,87 faiz oranıyla 240 ay vade, 0,60 faiz oranıyla 120 ay vade, 0,50 faiz oranıyla 60 ay vade ve vade farksız 36 ay taksit imkânı sunuluyor.

  • “İstanbul’un yeni yaşam kültürü” şeklinde tanımlanan projede, peşin alımlarda %10 indirim uygulanıyor. 

TEM cephesinde yer alan Tema İstanbul, inşaatı devam eden 3’ncü havalimanının yanı sıra, Kanal İstanbul projesinin olası güzergâhı açısından da avantajlı konumda bulunuyor.

24 ay gibi rekor bir sürede tamamlanarak sahiplerine teslim edilen projede; satışlar son hızıyla devam ediyor. Toplamda 3 bin 531 dairenin yer aldığı dev proje 1 milyon 500 metrekarelik arazi üzerinde kurulu.

         İstanbul’un Yeni Yaşam Kültürü

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerle beğeniye sunulan projede an itibariyle 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin satışı sürüyor.

1+1 dairelerin fiyatları 460 bin TL ile 680 bin TL arasında değişirken, 2+1 daireler ise 670 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı Tema World ile fark yaratan proje; yatırımcısına alışveriş imkânı, buluşma alanları ve 365 gün bitmeyecek keyifli bir yaşam fırsatı vaat ediyor.

Peyzajı, geniş sokakları, suyolları ve yeşil alanlarıyla şehrin karmaşasından uzak olan projede, doğal ve huzurlu bir ortam vaat ediliyor. Özellikle çocuklar, yaşlılar ve engelliler için güvenli yaşam alanlarıyla dikkat çeken projede, ebeveynler özgürlüğün ve çocuklar da eğlencenin tadına varacak.

7/24 Sunulan Güvenlik Hizmetleri

İstanbul’a hem yakın hem de uzak olmanın rahatlığını yaşama imkânıyla fark yaratan projede, site sakinleri birbirleriyle sıcak ilişkiler kurma fırsatını yakalıyor. TED Atakent ve Bilfen Tema Anaokulu imkânlarıyla; ailelerin de tercihlerini şekillendiren Tema İstanbul’da; açık hava spor olanaklarının yanı sıra Club House sosyal tesisleriyle de yeni bir yaşamın kapıları aralanıyor.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Mart Ayı Konut Satış Rakamları Açıklandı!

TÜİK verilerine göre Türkiye’de Mart ayında 128.923 konut