Terrace Mix’te yüzde 1 peşinatla!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

“İdeal karışım, ideal yaşam” Terrace Mix’te sadece 77 bin TL’den başlayan idealfiyatlarla her yaşama, her ihtiyaca yer veren çeşitlilikteki yaşam alanı seçenekleri, uygun fiyat ve taksitleriyle de her bütçeye kolaylıklar sağlıyor
Ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için, İNANLAR yine çok avantajlı bir fırsat sunuyor.

Her köşesinden yükselen dev projeleri, büyük ulaşım yatırımları ve kentsel dönüşüm başarısıyla İstanbul’un en planlı gelişen merkezlerinden Esenyurt’un, en prestijli noktasında yükselen TerraceMix; eğitim, öğretim, alışveriş ve eğlence merkezlerinin ortasında, Atatürk Havalimanı,E-5, TEM, metro ve metrobüs duraklarına birkaç dakika uzaklıkta. Şehrin her noktasına kolay ulaşım sunan TerraceMix, Metrobüs durağına yürüme mesafesinde oluşuyla araba kullanımını da zorunlu kılmıyor.

Esenyurt’ta, gayrimenkul değerleri de gelişimle doğru orantılı olarak artış gösterirken, gelişimin tam kalbinde yer alan Terrace Mix uygun daire bedelleri ve kazançlı fırsatlar sunmaya devam ediyor, İstanbul’un en kazançlı yatırım fırsatlarından biri olarak öne çıkıyor.

7 blokta, 945 daire ve 27 mağazadan oluşacak projede, her ihtiyaca cevap verecek 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 4 farklı alternatifte daireler yer alacak.

İNANLAR güvencesiyle Ekim 2014’te teslimleri yapılacak Terrace Mix, sadece yüzde 1 peşinatla kira öder gibi şartlarla kolayca ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Terrace Mix İletişim Bilgileri:

Web: www.terracemix.com

Tel: 444 2 002

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir