Türkiye İş Bankası Kişiye Özel Esnek Taksitli Konut Kredisi

- Kategori: Konut Kredisi

Konut kredisine ihtiyaç duyuyor ama hangi bankadan almanız gerektiğine karar veremiyorsanız haberimiz sizlere bu konuda gerekli desteği sağlayacaktır. Türkiye İş Bankası ev kredi seçeneklerine göz atmanız halinde kendinize uygun bir kredi bulmanız mümkün olacaktır. Türkiye İş Bankası ev kredi seçenekleri oldukça fazladır. Müşterinin kazancına göre hesaplanan ve farklı paketleri kapsayan ev kredi paketlerinde amaç müşteriyi memnun etmek, kolay ödeme yapılmasınını sağlanmasıdır. Bu anlamda Türkiye İş Bankası konut kredileri arasında yer alan kişiye özel esnek taksitli konut kredisini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kişiye özel esnek taksitli konut kredisi müşterilerine birçok farklı avantajı bir arada sunmaktadır. Buna göre istediğiniz evi kolay bir biçimde alacak ve sonrasında ödeme yapmak için istediğiniz taksit seçeneklerini kullanabileceksiniz. Bu kapsamda taksit seçenekleri için kazancınızın şekline ve miktarına uygun bir seçim yapılması gerekmektedir.

120 Aya Varan Vadelerle Ödeme İmkanı

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan bu kredi ile azami vade süresi 120 ay olarak belirlenmiştir. Buna göre kazancınıza göre en fazla 120 ay vade seçeneği ile bankadan çektiğiniz krediyi geri ödeyebileceksiniz. Bu durum kısaca anlatılırsa aldığınız krediyi uygun faiz oranlarının eklenmesi ile birlikte 10 yıllık bir süreçte geri ödeyebilecekseniz. Böylece bir yandan yeni evinizin keyfini sürecek bir yandan da kira öder gibi 10 yıl içinde kendi evinizin sahibi olacaksınız. Ömür boyu kira ödemek yerine kendi malınızın sahibi olabilir, ilerleyen yıllarda kira ödeme derdinden kurtulabilirsiniz.

Bankadan çekeceğiniz konut kredinizin miktarı istediğinize bağlıdır. Konut krediniz aynak Kullandırımı Destekleme Fonu (KKDF) ve Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi’nden (BSMV) muaf tutulacak ve bu masraflar kredinize yansıtılmayacaktır. Kredinizin çekim miktarı ise konut miktarının ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar çekilebilecektir. Konutun ekspertiz değerinin yüzde 20’lik kısmını ise nakit olarak ödemeniz gerekmektedir. Tüm bu uygun koşullar sayesinde esnek taksit seçenekleri ile birlikte kira öder biçimde ev sahibi olacaksınız. Bu geleceğiniz için yapabileceğiniz en büyük yatırımlardan birisidir.

Esnek Taksit Seçenekleri

Türkiye İş Bankası Kişiye özel esnek taksitli konut kredisi için taksit miktarları ve tarihleri kazancınıza göre şekillenecektir. Bu tarihler için banka ile yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz gereklidir. Evinize en yakın olan bir Türkiye İş Bankası’na giderek konut kredisi hakkında tüm önemli detayları öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir