Türkiye’nin En Büyük Alışveriş Merkezleri

- Kategori: AVM Yatırımları
Ülkemizde artan AVM kültürü, nüfusun yoğun olduğu illerde toplanmıştır. Büyük metrekarelere sahip alışveriş merkezleri, halkın bütün bir gün boyunca konforlu bir ortamda kaliteli vakit geçirmesine de katkı sağlıyor.Ülkemizde bulunan en büyük alışveriş merkezlerine göz atabiliriz.

Forum İstanbul AVM

İstanbul’da bulunan AVM, 176.380 metrekare büyüklüğünde arsa üzerinde kurulu. 495 bin metrekarelik inşaat alanına sahip alışveriş merkezinde 292 ulusal ve uluslararası marka yer alıyor. Ev dekorasyonu öncüsü IKEA’nın da yer aldığı AVM’de, Koçtaş, Teknosa ve Bimeks gibi markalar da başı çekiyor. Hazır giyimin öncü firmalarının da yer aldığı projede, eğlence alanları, bowling, sinema salonları ve yemek katı da bulunuyor. Sadece İstanbullulara değil, şehri ziyaret eden yerli ve yabancı turistlere de hizmet veren AVM, rahat ulaşım imkânına sahip.

Marmara Forum AVM

İstanbul’da bulunan ve zengin marka karmasının yanı sıra mimari yapısıyla da dikkat çeken proje, 135 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. 300 yerli ve yabancı markanın yanı sıra 13 bin metrekarelik eğlence alanına da sahip. Heyecan arayanların adresi olan AVM,Türkiye’deki ilk konsept hipermarket zincirini de içinde barındırıyor. 6 bin araç kapasiteli otoparka sahip olan projede kiralanabilir alanın 25 bin metrekaresi eğlence bölümüne ayrılmış.

İstanbul Cevahir AVM

İstanbul’da bulunan merkez, 6 katlı. 280 yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapan proje, 2500 araç kapasiteli kapalı otoparka sahip. Ulaşım seçenekleri açısından İstanbul’un en merkezi adresine sahip olan Cevahir AVM, özellikle yabancı turistler tarafından tercih ediliyor.

Ankamall AVM

Ankara’da yer alan alışveriş merkezi, 107 bin metrekare büyüklüğe sahip. 1999 yılında açılan merkez, gördüğü ilgi üzerine 2004 yılında da genişletme çalışmalarına başlanarak 2006 yılında bu simi alarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmeye başlamıştır.

Torium AVM

İstanbul’da yer alan proje Beylikdüzü ve Avcılar bölgesinde yaşayanların ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamaktadır. Büyüklüğünün yanı sıra, marka karması ve hizmet kalitesiyle de bilinen AVM, alışveriş, eğlence, yeme-içme, sinema ve etkinlik dendiğinde akla ilk gelen isimler arasındadır.

Antares AVM

Ankara’da yer alan alışveriş ve yaşam merkezi, 83 bin metrekarelik alana sahiptir. Adını Samanyolu’nda yer alan AVM, sunduğu kaliteli hizmet ve yaşam seçenekleriyle sadece Ankaralıları değil çevre illerden misafirleri de ağırlamaktadır.

Anatolium AVM

Toplamda 85 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan AVM, müşterilerin her ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamalarına imkân veriyor. Sadece Bursalıların değil, şehirlerarası yolu kullanan herkesin uğrak yeri olan projede çocuklarda unutulmamış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir