VE Güneşli’de daire fiyatları ne kadar?

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

32 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 3 blokta 214 adet daireden oluşan projede, metrekare fiyatları 3 bin 500 TL’den başlıyor.

İnşaat sektörünün deneyimli isimlerinden Keleşoğlu, Yeşilyurt’ta hayata geçirdiği lüks konut projeleri ile dikkat çeken Depar Teknik Yapı ve ev mobilyasında Türkiye’nin öncü markalarından Teleset Mobilya ortaklığı ile kurulan konsorsiyum, Güneşli’de fark yaratacak bir projeyi gün ışığına çıkarıyor.

Bugün basın toplantısıyla tanıtılan VE Güneşli projesinin 50 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip olduğunu söyleyen Konsorsiyum sözcüsü Ahmet Fırat, inşaatın yüzde 30’luk bölümünün de tamamlandığını vurguladı.

Kasım 2014 tarihinde tamamlanacak olan projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 4 farklı tipte daire seçeneği sunuluyor. Projenin hedef kitlesi yaşam kalitesi A, gelir düzeyi ise A ve B olan, hayatını güzelleştirirken kolaylaştırmak isteyenlerden oluşuyor. Ve güneşli, mahalle sıcaklığı ile rezidans lüksünü bir arada bulabileceğiniz bir proje.

3 bloktan oluşan projede binalar 8-9-12 kat şeklinde tasarlandı. Projenin yüzde 50’sini 1+1 daireler oluşturuyor. Diğer yüzde 50’lik kısımda ise 3+1, 2+1, 1+0 daireler ve 3 tane bahçe terası, kat bahçeleri bulunuyor. Genel bahçe ve kat bahçeleriyle birlikte 6000 metrekare yeşil alana sahip olan projede daireler 42 ile 138 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Ayrıca henüz satışa çıkarılmayan 15 adet ticari ünite mevcut. Dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL’den başlarken, ticari ünitelerin fiyatları ise 8-10 bin TL.

Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir