Via Port Venezia adres bilgileri!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

82 bin metrekarelik arsa alanı üzerine konumlandırılan Via Port Venezia projesi, Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile Gaziosmanpaşa’da yükseliyor.

Via Port Venezia projesi, 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir, 50 bin metrekarelik alana sahip satılabilir modern ofis etaplarından oluşuyor.

Mimari tasarımı Dome Mimarlık’a ait olan projede,gym, cardio, plates, grup egzersiz stüdyoları, Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, ve dinlenme odalarının yer alacağı Serenita Fitness&Spa merkezi bulunuyor. Mimari konseptini dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’ten alanVia Port Venezia projesinde,1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam iki bin 700 konut yer alıyor.

TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via Port Venezia’nın tramvay hattı hemen kapısının önünden geçerken, yapılacak olan yeni metro hattı da İstanbul’daki ulaşım ağınızı genişletecek. Taksim ve Beşiktaş’a 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede konumlanan proje trafik stresinden uzak İstanbul’un ortasında bir yaşam vaad ediyor.

Via Port VeneziaAdres:Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy-Gaziosmanpaşa/Istanbul

Via Port Venezia Kroki:

Via Port Venezia İletişim Bilgileri:

Web: [emailprotected]/* */
Tel: 444 88 42

Neşe AYYILDIZ/Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir