Work Square’da 60 aya 0 faizle!

- Kategori: Emlak Haberleri
@Proje Lansman

Yüzde 1 KDV oranı uygulanan Work Square’da, 155 bin TL’den başlayan fiyat avantajıyla satışlar devam ediyor. MVK Yapı güvencesiyle hazırlanan ödeme planına göre; 60 aya kadar 0 faiz imkanı sunuluyor.
Work Square projesi, MVK Yapı tarafından Kurtköy’de hayata geçiriliyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşan projede, ev ve Ofis yaşamı bir arada sunuluyor.225 adet daire, 40 adet mağaza ve 150 odalı bir otelden oluşan proje, iş dünyasının ihtiyaçlarına göre tasarlanıyor.

Yüzde 1 KDV oranı uygulanan Work Square‘da, 155 bin TL’den başlayan fiyat avantajıyla satışlar devam ediyor. MVK Yapı güvencesiyle hazırlanan ödeme planına göre; 60 aya kadar 0 faiz imkanı sunuluyor.

Work Square‘da, kat bahçeli daireler, lobi, her daireye özel bir depo alanı, çocuk oyun olanları, toplantı ve seminer salonları, 120 metrekareyi bulan teras bahçeleri, özel restoran& kafeler, spor merkezi, kapalı yüzme havuzu, 350 araç kapasiteli kapalı otopark, market, hobi salonu, SPA, özel güvenlik sistemi ve yaklaşık 8 bin metrekare alana sahip 24 adet de mağaza yer alıyor.

2014 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan Work Square projesinde, yüksek güvenlik sistemi, teknik altyapı desteği, toplantı ve seminer salonları, sekreter hizmetleri gibi ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik unsurları sahip olduğu rezidans konforuyla bir arada sunuyor. Hazır ofis sisteminden belli bir aidat karşılığında yararlanılabilen proje, ofis maliyetlerinde büyük ölçüde tasarruf sağlıyor.

Teknopark, Sabancı Üniversitesi, ViaPort AVM, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekenWork Square,Sabiha Gökçen Havaalanı’na 0,8 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Work Square İletişim Bilgileri:

Web : www.work-square.com

Tel: 0216 702 11 11

Neşe AYYILDIZ/Emlak Lobisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir