Yazın Kışı, Kışın Yazı Aramayın

- Kategori: Proje Haberleri
Şehrin içinde müstakil bir yaşamın anahtarını elinize veren ESSENORA, tüm ihtiyaçlarınızın yanı başınızda yer almasını sağlıyor. Yazın kışı ve kışın da yazı aratmayacak bir atmosfere sahip olan proje Gaziosmanpaşa’da hayatın değişmesini sağlıyor.

Dünya değişirken Türkiye’de, İstanbul değişirken Gaziosmanpaşa’da değişiyor. Değişimin öncüsü olarak dikkat çeken Essenora, insan hayatına değer katmaya hazırlanıyor. Yaşam standartlarının değişmesini ve bu aşamada da ilçenin çehresini değiştirerek modern bir görünüm kazanmasını sağlayacak olan projede, 1+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklüklerde daire seçenekleri mevcut.

         Konfor ve Prestijin Tadını Çıkartın

Her koşulda mevcut yaşam standartlarınızın yükselmesini sağlayacak olan ESSENORA’da, kullanılan malzemeler özenle seçilmiş. Teras evlerle şehrin içinde müstakil bir yaşamın keyfini sürebilirsiniz. Sosyal imkânlar açısından son derece özel imkânlara sahip olacağınız projede şimdiden yer alabilirsiniz.

Mutluluğunuza ortak olan ESSENORA projesi, kişiye özel ödeme seçenekleriyle herkesin ev sahibi olmasına imkân veriyor. Şehrin içinde müstakil bir hayata kavuşurken sadece siz değil sevdikleriniz de mutlu olacak. 458 bin ila 2 milyon 625 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip olan projede 732 ünite yer alıyor. Mart 2017’de bitirilerek anahtar teslimlerin yapılmasının planlandığı projede siz de daire sahibi olabilirsiniz.

         ESSENORA’dan Ev Almak İçin Nedenler

0 peşinat ve 0 faiz imkânlarıyla her şeye sıfırdan başla imkânı sunan projede yer alarak siz de hayatın keyfini sürebilirsiniz. Şehrin merkezinde sunulan özel bir yaşam ulaşım seçenekleri açısından da rahat etmenizi sağlayacak. Pastaneden mağazaya, kafeden süpermarkete, eczaneden oyun alanlarına kadar her şeyin düşünüldüğü projede, ailenizle mutlu bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Çocuklar için özel olarak hazırlanan imkânlar sayesinde unutulmaz bir çocukluk yaşatarak ailenizi mutlu geleceğe taşıyabilirsiniz.

  • 2 farklı şekilde planlanmış 1+1 daireler 72 ila 75 metrekare,
  • 15 farklı şekilde planlanmış 2+1 daireler 86 ila 118 metrekare,
  • 6 farklı şekilde planlanmış 3+1 daireler 135 ila 155 metrekare,
  • 2 farklı şekilde planlanmış 4+1 daireler 200 ila 207 metrekare ve
  • 8 farklı şekilde ve farklı daire seçeneklerine sahip teras evler 220 ila 350 metrekare genişliğinde müşteri beğenisine sunuluyor.

Hafta içi 10.00-19.30 ve hafta sonlarında 10.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren ESSENORA satış ofislerini ziyaret ederek proje hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.  İstanbul’un tek ve en büyük tema parkı olan VIALAND’in yanı başında yer alan proje, ATİK-AKIN-ENGA-YİMTA ortaklığında GOPAŞ işbirliğiyle hayata geçirilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir