Yuvanız Sizi Bekliyor

- Kategori: Proje Haberleri
Moda Adalar, Tuzla ilçesinin çehresini değiştirecek özelliklere sahip bir projedir.

Altyapısı, zemini ve mimarisiyle İstanbul’da yeni bir başlangıç sunan proje, deniz ve güneşi buluşturan bir konumda yer alıyor.

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Askon İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Proje Tipi: Daire

Konut Sayısı: 35

Arsa Alanı: 1600 m2

Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1

Metrekare Alanı: 100 – 160 m2

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Moda Adalar, mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. 35 daire ve işyerleri bulunan projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer verilmiş. Aile yaşamına uygun seçeneklerle yatırımcısına keyif veren yerleşim planına sahip olan Moda Adalar’da; kapalı otopark, bahçe, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, spor salonu, depo alanları ve sauna sizleri bekliyor.

Özel Bir Mimari Yeni Bir Yaşam

Moda Adalar, mimarisinin yanı sıra konumuyla da parlayan bir projedir. Modern çizgiler taşıyan evler, yeni yapı malzemeleriyle donatılarak doğal güneş enerjisinden maksimum oranda yararlanma imkânı sağlar. Deniz manzarasına sahip olan evler mükemmeliyetçi bir yaklaşımla en ince ayrıntısına kadar düşünülerek projelendirilmiştir.

Sosyal yaşam imkânları; Moda Adalar, sunduğu çeşitli sosyal imkânlarla evden bağımsız bir yaşamın kapılarını aralıyor. Tuzla merkezde yükselen proje; Sabiha Gökçen Havalimanının yanı sıra iş merkezleri, plazalar ve AVM’ler de komşu konumda bulunuyor.

  • Otopark girişinin bahçeden ayrı olması çocuklar, yaşlılar ve engelliler için güvenli bir yaşam alanı yaratıyor.

Butik konseptiyle dikkat çeken Moda Adalar’da en düşük daire fiyatı 340 bin TL’den başlarken rakamlar 500 bin TL’ye kadar yükseliyor. Satışların hızlı bir şekilde devam ettiği proje de siz de yer alabilirsiniz. %35 peşinat ve %20’lik ara ödemelerle kolay bir şekilde ev sahibi olmak isteyenler için Bank Asya’dan anlaşmalı, uzun vadeli ve uygun faizli konut kredisi de kullandırılıyor.

Hemen teslimli proje, deprem ve ısı yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır ve yatırımcısına yüksek kira getirisi vaat etmektedir.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Huzur ve Mutluluk Bir Arada

Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Tilia projesinde