Ziraat Yeni Nesil İnternet Şube

- Kategori: Konut Kredisi
Ziraat yeni nesil internet şubeyle tüm işlemler müşterilerin elinde!

Konut kredisi kullanan müşterilerin diğer finansal ihtiyaçlarında da her türlü desteği sağlayan Ziraat Bankası, maliyetlerde yaşanan olumlu gelişmeleri de müşterilerle paylaşmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası arsa almak isteyenler için geliştirdiği yeni ürünüyle de sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Arsa kredisi kapsamında, ekspertiz tarafından hazırlanan raporunun yarısı kredi olarak kullanılabiliyor. Gelecek vaat eden konumda olan arsalar için yatırım odaklı kararlar alınmasına destek olan ürün, avantajlı faiz oranları ve ödeme vadeleriyle fark yaratıyor.

Bugünün Evini Yarına Bırakma

Ziraat Bankası’ndan 120 ay vadeli konut kredisi desteği alınabilir. Ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar kredi veren banka 3 ayda 1 ödeme seçeneğiyle de vatandaşın elinin rahatlamasını sağlıyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan konut kredisi seçenekleri arasında;

  • Komisyonsuz konut kredisi,
  • Bireysel işyeri kredisi,
  • Transfer konut kredisi,
  • İnşaat tamamlama kredisi,
  • Çalışanın ve emeklinin artısı konut kredisi ve
  • Standart konut kredisi hizmeti alınabilir.

Kredi vadesinin sonuna kadar hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılması zorunludur.

Konut kredisi çekerek büyük bir yükün altına girecek olan müşteriler için sunulan 3 ayda 1 ödemeli kredi desteği ihtiyaç ve araç kredisinde de sunulmaktadır. İki ay normal masraflarını karşılayan vatandaşlar 3 ayda 1 yapacakları ödemelerle 120 ay yerine 40 kere ödeme yaparak da geri ödemelerini tamamlayabilirler. Bu seçenekte bankanın herhangi bir ilave maliyeti yoktur.

Konut kredisine başvuruda bulunmak isteyenler; şubelerin yanı sıra internet şubesi, Ziraat mobil, çağrı merkezi ve ATM’lerden de başvurularını gerçekleştirebilirler. Ortak konut kredisi, komisyonsuz konut kredisi, transfer konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi, ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi de seçenekler arasında yer alır.

Facebook Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Konut Kredisi Çekmek İsteyenler İçin Doğru Zaman Hangisi?

Bankaların konut kredilerinde uyguladıkları düşük faizler, emlak piyasalarının