SON DAKİKA

Bitez Yalıları Exquisite

Bu haber 01 Şubat 2018 - 16:58 'de eklendi ve 71.426 kez görüntülendi.

Levent Penso tarafından tasarımı yapılmış olan yalılar kişilerin her biri içerisinde sanatsal bakımdan a büyük bir tatmin yaşayacakları yerleşim merkezleri olarak karşımıza çıkmaktadır. FB Gayrimenkul yatırımları tarafından ortaya çıkarılmış olan bu mimari sistem içerisinde bulunan özellikler hakkında bilinmesi gereken başlıklardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Proje tipi olarak tüm sistem içerisinde villa olarak belirlenmiş olan bir yapılanma mevcuttur. Villa tipi olmasının sebebi ise bulunduğu coğrafya ile alakalıdır.
  • Daha çok doğal güzellikleri ile karşımıza çıkan ve adeta tüm yurdun da ayrılmaz bir parçası haline gelen Muğla’da yüksek binaların yapılanmasına engel olmak için kısa katlı villalar tercih edilmiştir.
  • Konut sayısı da genel tip villa olduğu için kısıtlı tutulmak mecburiyetinde kalınmıştır. Proje içerisinde kişilerin satın alabilecekleri konut sayısı sadece 17 olarak karımıza çıkmaktadır.

Konut tipi konusunda farklı alternatiflerin olması da ana tema villa olunduğu için bir kenara bırakılmıştır. Kişiler sadece 5+1 modele sahip olan evleri satın alma imkanını değerlendirmeye alabilmektedir.

Projenin Kültürel Faaliyet Özellikleri

Kültürel faaliyet kapsamında kişilerin elde edecekleri imkanların yaşam alanının güzelleşmesi konusunda çok önemli bir etkisini oluğunun hatırlatılması gerekmektedir. Kültürel faaliyetler ya da spor faaliyetleri denildiği zaman Bitez Yalıları Exquisite projesinin akla gelmesi size çok daha güzel bir yaşamın vaat edilmesi manasına gelmektedir. Bu yalılar kapsamında elde edeceğiniz faaliyet alanlarından bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Özel Yüzme havuzu
  • İskele
  • Deniz manzarası
  • Okuma Salonları
  • Plaj

Tüm bu olanaklar sebebi ile kişilerin zamanlarını çok daha eğlenceli bir biçimde geçirmeleri mümkün ılınmaktadır.

Projenin Diğer Sistemlere Göre Sahip Oldukları Avantajlar

Bitez Yalıları Exquisite içerisinde kullanıma alabileceğiniz ve diğer projelerdense bu yapının kullanıma alınmasının asıl sebepleri şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Teslim tarihi olarak Eylül 2017 gibi yakın bir tarihi benimsemiş olması konut ihtiyacı bakımından aciliyete sahip olan kişilerin dikkatini çekecek olan özelliklerden sadece bazılarıdır.
  • Levent Penso tarafından tasarlanmış olması kişiler için tercih sırasında artı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Proje içerisinde villa çeşitliliğine alternatif olabilecek olan bir apartman sistemi olmasa bile villalar içerisinde farklı ikiz ya da üçüz villa imkanlarının bulabilineceği de akılda tutulması gereken noktalardandır. Tam da bu özellikler nedeni ile piyasada bulunan diğer projeleri değil de Bitez Yalılarını tercih etme gibi bir ikanı elinizde bulundurabilirsiniz.

Bitez Yalıları Exquisite HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ AL

[]
1 Step 1
Previous
Next

PROJE HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.