SON DAKİKA

Gizlilik Politikası

Aşağıdaki beyan, projelansman.com’u kullanırken hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.

Zaman zaman, sitedeki bazı hizmetlere ulaşmak ya da bu hizmetlerden yararlanmak için kendinizle ilgili kişisel bilgileri göndermeniz istenebilir. (İsim, telefon, email adresi vs.)

Bilgilendirme mesajları, yarışmalar, uyarı mesajları ve projelansman.com üyeliği bu hizmetlerden bir kaçı.

Bırakılan boşluklara bilgilerinizi işleyerek, projelansman.com ve hizmet sağlayıcılarının talep ettiğiniz hizmetleri sunmasına imkan sağlıyorsunuz.

Hizmetlerimiz, istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaya yöneliktir. projelansman.com halihazırdaki mevzuat uyarınca hareket edecek ve internette geçerli olan en iyi uygulamaları sunmaya çalışacaktır.

Kişisel bilgilerin kullanımı ve saklanması projelansman.com’a kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda size karşı bazı yasal yükümlülükler altına giriyoruz.

Bu bilgileri adil biçimde derlememiz, yani bu bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamamız ve size bu bilgiyi başkalarına sunmak gibi bir düşüncemiz olup olmadığını bildirmemiz gerekmektedir.

Genellikle, projelansman.com’a verdiğiniz bilgiler sadece projelansman.com ve servis sağlayıcıları tarafından kullanılır.

Yasal bir nedenle bu bilgiyi açıklamamıza izin verilmedikçe ya da buna mecbur kalmadıkça, önceden rızanız alınmadan bilgilerinizin projelansman.com dışına aktarılması asla söz konusu değildir.

Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. Projelansman.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.

Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda Projelansman.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

Projelansman.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Projelansman.com sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır. Projelansman.com, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Projelansman.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@projelansman.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Privacy Policy /EN

When you interact with the projelansman.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the projelansman.com and its services.When you use projelansman.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the projelansman.com cookies section of our full Privacy Policy.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies) or as described in paragraph 7 below. Generally, we will only use your information within the projelansman.com. However, sometimes the projelansman.com uses third parties to process your information. projelansman.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the projelansman.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

Offensive or inappropriate content on the projelansman.com website

If you post or send offensive, inappropriate or objectionable content anywhere on or to the projelansman.com websites or otherwise engage in any disruptive behaviour on any projelansman.com service, the projelansman.com may use your personal information to stop such behaviour.

projelansman.com may use your personal information to inform relevant third parties such as your employer, school email/internet provider or law enforcement agencies about the content and your behaviour.