SON DAKİKA

Hakkımızda

Tüm Projelerin Tek LANSMAN Sitesi

Son birkaç yılda Türkiye doğrudan yerli ve yabancı yatırımcıların önemli hedeflerinden oldu. Yüksek esneklik, büyüme performansındaki üstünlük, ekonomik sistem giderek artarken, lüks ve yaşanılır alanlara ulaşma hedefleri dinamik olarak faaliyete geçti.

Tüm Projelerin Tek LANSMAN Sitesi

Farklı şehirlerdeki farklı kültürel ve etnografik yapılar artık modern ve yenilikçi fırsatlar sunan bölgelere dönüşüyor. Topografik olarak boş alanlar kentleşiyor, kentsel dönüşüm ile şehirler yepyeni görünümlere kavuşuyor. Yatırımcılar her geçen gün çeşitli proje ve kaynaklarla halka yönelik işler gerçekleştiriliyor. Tüm bu gelişmeler ise sitemizden milyonlara ulaşıyor…

  • Sürdürülebilir, ölçülebilir, yenilikçi haberler ile okuyucularımıza yıllardır hizmet kalitemizden şaşmadan en doğru haberleri en hızlı şekilde aktarıyoruz.
  • Emlak piyasasının nabzını tutarak, konut, ticari varlıklar, gayrimenkul edinme, değerlendirme, piyasa trendlerinin analizlerini ve haberlerini sunuyoruz.

ProjeLansman Kimdir?

Projelansman, emlak istatistikleri içeren, kamuya açık belge, rapor ve haberlere kolay erişim sağlayan profesyonel hizmet sitesidir.

Sitemiz kamuya açık kaynaklı verileri tek bir yerde toplayarak okuyuculara kolaylık sağlar. Normalde açık kaynakta dizinlenmiş arama sonuçlarına ulaşmak ya da gazete sütunlarını takip etmek yerine her gün güncel haberler ile tek kaynakta bol çeşit sunar.

”Kuruluşumuzdan bu yana tamamen kaliteli haberler oluşturmaya odaklandık…”

Projelansman, Türkiye’deki emlak alıcılarına; yatırımcıların hedeflerini, kampanyalarını, çeşitli emlak haberlerini zamanında ulaştırarak hedeflerini etkileyici içeriğiyle birleştiren dijital bir platformdur. 

Ulusal platform, mülk arayanların çıkarlarına hitap edecek şekilde yerelleştirilmiştir. Kampanyalardan emlak piyasasındaki tüm detaylara kadar gelişmiş bir arama sağlar. Listeler, global piyasa analizi, yerel piyasa, ihaleler gibi haberler ile bilinçli karar kılınmasını sağlar.

Projelansman, bağımsız bir sitedir. Yayınlarındaki içeriklerimiz tamamen kamuya açık bilgilerden gelir, orijinal makaleler ve analizler içerir.

Haber ve içeriklerimiz pazardaki ulusal yatırımcılara ulaşıyor. En yeni haberleri okumak, yatırım yapmak için karar vermek, bilmediğiniz bir konuda aydınlanmak için fırsatlar sunan sitemiz; piyasaya göz atmak için ideal bir arkadaştır.

NEDEN Böyle Bir Projeye İhtiyaç Duyuldu ?

Her geçen gün Dünyada olduğu üzere Ülkemizde de şehirlerin gürültüsünden ve kirliliğinden uzak yerlerde, çevreci, sosyal yaşam alanları gelişmiş, insanların sosyalleşmeye dair ihtiyaç duyduğu spordan eğlenceye kadar bir çok tesisi mekanları içinde barındıran, otopark alanları olan, stresten uzak, ferah, huzurlu, yeni teknolojik ihtiyaçlarıda içinde barındıran toplu yaşam alanlarına ihtiyaç duyulmakta ve bu tür projeler geliştirilmekte. Özellikle, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, İzmit ve Bursa gibi gelişmiş büyükşehirlerde yapılan bu projeler esintisi diğer illerede yayılmaya başlamış durumda. Proje Lansman olarak bizlerde Türkiye’deki bütün illerde yapılan bu tarz yaşam alanları, toplu çalışma ofis ortamları, iş merkezleri ve geniş büyük alışveriş merkezleri (AVM) alanları, sosyal yaşam, kentsel dönüşüm, akıllı kent projelerini ayrıntılarıyla tanıtmayı ve bu alanlarla ilgili gelişmeleri, mevzuata dair bilgileri ve güncel haberleri, ilgilenen herkesle Proje Lansman web platformumuz üzerinden ve sosyal medya ortamlarımız üzerinden paylaşmayı hedefledik. Bu çerçevede günümüz koşulları ve beklentiler çerçevesinde platformumuzu sürekli yeni ek projelerle geliştirmekte, ileriye dönük yenilikçi çalışmalarımız devam etmektedir.

NE ZAMAN Yapmayı Hedefledik ?

2014 Yılı 2. Yarısından itibaren başlattığımız çalışmalarımız çerçevesinde 2016 Yılına girerken projemizi yayına almayı hedefledik ve bu hedefe de ulaştık. Yayına geçtiğimiz andan itibaren de özellikle sosyal medya üzerinden izleyicilerimiz tarafından olumlu tepkiler aldık.

NASIL Yaptık ?

Uzun süren gayrimenkul sektör ve pazar araştırmalarımız ve hazırladığımız yol haritası çerçevesinde ekip olarak hedefe kilitlendik. Erişimi kolay ve pratik, aynı zamanda anlaşılır bir yapıda Toplu İş ve Özel Yaşam Alanları, Akıllı Kent ve Sosyal Yaşama dair tüm Projeleri tanıtacak ve gelişmeleri kamuoyuyla paylaşacak güncel bilgilerle dolu bir web platformu geliştirdik. Aynı zamanda sosyal medya üzerinde de varlığımızı oluşturduk.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.projelansman.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.