tsk
FORMU DOLDURUN

SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM

  • Bilgilendirme yazısını okudum.Tuzla Plus Kampanyalarından Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Proje Hakkında

Tabanla tavan arasındaki fark bir harf bizde 6 metre!

Tuzla’da hayata geçirilecek Tuzla Plus projesi, 50 ticari alandan meydana geliyor.
13 bin 675 metrekare arsa alanı üzerinde 24 bin 132 metrekare inşaat alanına sahip Proje; 114 metrekareden 692 metrekare arasında değişen ticari alanlardan oluşuyor.
Hafif eğimli bir arsa üzerine kurulu olması sayesinde, her türlü taşıtın katlara girmesine imkan sağlayan özel mimarisi, metrekarede 2 ton taşıyabilen zeminiyle, tırların girip çıktığı, iş makinelerinin sığabildiği aynı zamanda ofis ve mağazaların yer aldığı kapsamlı bir dünyayı sizlere sunuyor.
İmalat, depolama, lojistik, satış, sergileme ve birçok farklı faaliyet sizleri bekliyor.

Gizlilik

İşbu forma onay vermekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; Kullar İnşaat ve Ortakları Adi Ortaklığı ( Kullar İnşaat ) ve iştirakleri tarafından toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına ve Kullar İnşaat’ın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. kişilere aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız.

Tanıtım Filmi

Tuzla Plus Animasyon

Galeri

Kat Planları

İletişim

Adres:
ITOSB 12. Cadde No:3 Tuzla / Istanbul

Telefon:
0(216) 504 50 12
0(532) 404 75 87


Mail:
info@tuzlaplus.com